مجله گل گیس

مدل کوتاهی مو دخترانه

مدل کوتاهی مو دخترانه
loading...

تو این گالری سعی کردم که جذابترین مدل کوتاهی مو دخترانه رو براتون انتخاب کنم و بهترین ها رو  کنار هم بچینم و از عمد عکس های با کیفیت رو انتخاب کردم تا اگر شما هم می خواستید که از این مدل ها تقلید کنید و مو ها تون رو این مدلی آرایش کنید بتونید راحت از این مدل ها الهام بگیرید.

همون طور که می دونید و می بینید مدل های جدید موی دخترو نه، خیلی نزدیک شده به مدل های پسرونه؛ البته یه نکتهای این وسط کاملا مشخص هست، که اونم اینه مدل های پسرونه و دخترانه جدید خیلی به هم نزدیک شدن. چون به نظر می رسه طراح ها دارن به مدل های موی تک جنسی یا بدون در نظر گرفتن جنسییت می رسن. در واقع خیلی از طراح ها دوباره برگشتن به مدل های دهه های پنجاه و شصت میلادی، اون سال هایی که پیشرفت و تکنولوژی به این نقطه رسیده بود که تا جای ممکن با از محدودیت های جنسیتی بین زن و مرد خلاص بشیم و دنیای آینده به انسان، یه شکل دیگه نگاه کنه. شاید این روز ها دیگه از اون فلسفه خبری نباشه! اما دستاورد اون دهه طلایی شصت که متعصفانه دیگه تکرار نشده، هنوز هم می تونه توی سال ۲۰۱۵ این الهامات زیبا رو برای طراح های مد داشته باشه. مجله گل گیس افتخار داره تا بهترین و جدید ترین تغییرات توی دنیای مد و زیبایی رو در سریع ترین زمان برای خوانندگان فارسی زبان آماده و ارائه کنه؛ با آرزوی موفقیت برای شما دوستان عزیز.

 

گالری مدل کوتاهی مو دخترانه

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.