مجله گل گیس

گالری مدل مو و آرایش فشن

گالری جدیدترین مدل مو و آرایش فشن

گالری مدل مو و آرایش فشن، یکی از سرگرمی های افرادی است که دائما در دنیای مد و فشن در حال جستجو کردن هستند. زیرا این مدل ها بیشتر کانسپت و مفهومی می باشد. زیرا این مدل مو و آرایش بیشتر الهام گرفته از موضوعات اسطوره ای و الهه های یونانی و باستانی می باشد، و کمتر جنبه های آموزشی و یادگیری دارد. با این حال این مدل موها و سبک آرایش طرفداران خاص خود را داشته و همیشه این گونه شوها بلیط های گران تری دارند.

فلسفه مدل مو و آرایش فشن

در آرایش ها ی فشن که غالبا هنرمندان با فلسفه های خاص پشت آن ها نشسته اند، نباید از روی نگاه اول و ظاهری منتظر نتیجه گیری خاصی بود. این گونه طراحی ها که گاها ممکن است برای توصیف یک صفت یا یک کلمه می باشد همیشه نو آوری و ابداع در این هنر نمایی به رخ کشیده می شود. هنرمندان طراح این مدل مو و آرایش صورت شاید در تنها در پی نمایش معنای یک کلمه و صفت باشند، اما بیننده می توانند چندین مفهوم و معنا را دریابد. در واقع نمایش صفت هایی مانند، جسارت، شهامت، قدرت، افسردگی، باستان گرایی، بازگشت به گذشته، نشان دادن آینده ی روشن …در ذهن بیننده نما می گیرد. در حقیقت این سبک هنری آوانگارد ( پیشرو) محسوب می شود.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.