ژله بوتاکسی ارزان


ژله بوتاکسی ارزان

امروزه تب توجه به ظاهر در افراد مخصوصا خانم ها به شدت افزایش یافته و این مقبولیت سبب افزایش هزینه های زیبایی در کل کشور شده است. گاهی فقط انجام فعل و انفعلات شیمیایی و رفتن به مراکز زیبایی و پیگیری از طریق پزشکان مجرب به تنهایی کافی نیست.

امروزه دانشمندان ثابت کرده اند که استفاده از خواص مواد خوراکی در زیبایی امری انگار ناپذیر است، پس هرگز از آن غافل نشوید.

خواص ژله چیست؟

ناشتا ژله بخورید؛احتیاج به بوتاکس ندارید…
ژلاتین که ماده اصلی تشکیل دهنده ژله است و از استخوان حیواناتی هم چون گاو تهیه می شود. ژله از پوکی استخوان جلوگیری می کند.

کاهش کلسترول بد(LDL)

همه می دانند که اگر سطح کلسترول بد در بدن افزایش یابد می تواند منجر به حمله قلبی شود. ژله به کاهش کلسترول بد یعنی LDL کمک کرده و سطح کلسترول خوب بدن را افزایش داده و همچنین به جلوگیری از خطر بیماری های قلبی کمک می کند.

درمان التهاب مفاصل

ژله از ژلاتین طبیعی تهیه شده است که می تواند نرمی مفاصل را افزایش داده و از التهاب و ورم مفاصل جلوگیری کند. ژله همچنین می تواند تورم ناشی از درد مفاصل را کاهش دهد.

خواص ژله چیست؟

خواص ژله چیست؟

درمان کننده استرس

آمینواسیدهای ضروری در این ماده غذایی می تواند استرس را کاهش دهد. همچنین می تواند نشانه های ضعیف افسردگی را کاهش دهد.

ژله حاوی آمینواسیدهای طبیعی است که برای پوست خوب است. به بازسازی سلولهای جدید بدن کمک میکند.از پیدایش علائم پیری پوست جلوگیری می کند. ژله برای تولید کلاژن بسیار مفید است  و دارای اسید اسپارتیک غنی است که به فرآیند بازسازی کمک می کند.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید