مجله گل گیس

ژله بوتاکسی ارزان

ژله بوتاکسی ارزان

امروزه تب توجه به ظاهر در افراد مخصوصا خانم ها به شدت افزایش یافته و این مقبولیت سبب افزایش هزینه های زیبایی در کل کشور شده است. گاهی فقط انجام فعل و انفعلات شیمیایی و رفتن به مراکز زیبایی و پیگیری از طریق پزشکان مجرب به تنهایی کافی نیست.

امروزه دانشمندان ثابت کرده اند که استفاده از خواص مواد خوراکی در زیبایی امری انگار ناپذیر است، پس هرگز از آن غافل نشوید.

خواص ژله چیست؟

ناشتا ژله بخورید؛احتیاج به بوتاکس ندارید…
ژلاتین که ماده اصلی تشکیل دهنده ژله است و از استخوان حیواناتی هم چون گاو تهیه می شود. ژله از پوکی استخوان جلوگیری می کند.

کاهش کلسترول بد(LDL)

همه می دانند که اگر سطح کلسترول بد در بدن افزایش یابد می تواند منجر به حمله قلبی شود. ژله به کاهش کلسترول بد یعنی LDL کمک کرده و سطح کلسترول خوب بدن را افزایش داده و همچنین به جلوگیری از خطر بیماری های قلبی کمک می کند.

درمان التهاب مفاصل

ژله از ژلاتین طبیعی تهیه شده است که می تواند نرمی مفاصل را افزایش داده و از التهاب و ورم مفاصل جلوگیری کند. ژله همچنین می تواند تورم ناشی از درد مفاصل را کاهش دهد.

خواص ژله چیست؟
خواص ژله چیست؟

درمان کننده استرس

آمینواسیدهای ضروری در این ماده غذایی می تواند استرس را کاهش دهد. همچنین می تواند نشانه های ضعیف افسردگی را کاهش دهد.

ژله حاوی آمینواسیدهای طبیعی است که برای پوست خوب است. به بازسازی سلولهای جدید بدن کمک میکند.از پیدایش علائم پیری پوست جلوگیری می کند. ژله برای تولید کلاژن بسیار مفید است  و دارای اسید اسپارتیک غنی است که به فرآیند بازسازی کمک می کند.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.