۵ اشتباه بزرگ در فر مژه زدن


فر مژه زدن

پیچیدن مژه یا فر مژه زدن می تواند تفاوت بسیاری در نگاه شما ایجاد کند. این کار باعث بلند شدن، مخملی شدن و یکدست شدن مژه ها می گردد. اما ۵ اشتباه بزرگ در فر مژه زدن وجود دارد که نه تنها باعث آسیب به مژه ها می شود بلکه عمل فرمژه زدن را نیز به درستی انجام نمی دهد. در این مطلب این ۵ اشتباه را برای شما بازگو می کنیم.

5 اشتباه بزرگ در فر مژه زدن

5 اشتباه بزرگ در فر مژه زدن

  1. فر مژه باید قبل از ریمل مورد استفاده قرار گیرد. ریمل باعث خشک شدن مژه ها می شود و اگر بخواهید پس از آن مژه را فر کنید هم باعث شکستن مژه ها و خرد شدن آنها می شوید و هم اینکه عمل فر کردن مژه ها با سفت شدن مژه به سختی انجام می گیرد.
  2. به صورت هفتگی لاستیک و واشر فر مژه را تمیز کنید. این کار باعث می شود میکروب هایی که بر روی آن باقی مانده پاک شده و آسیبی به خط مژه وارد نشود.
  3. واشر داخل دستگاه را هر چند ماه یک بار عوض کنید. واشر دستگاه فر مژه معمولا بر اثر فشار وارده از حالت خود خارج می شود و دیگر مثل سابق نمی تواند مژه را فر کند همچنین استفاده طولانی مدت از یک واشر خطر وجود میکروب و آلودگی در آن را افزایش می دهد.
  4. شاید به نظر برسد فر مژه دستگاه مهمی نیست و خرید نوع بی کیفیت و ارزان آن نمی تواند آسیبی برای چشم داشته باشد. این یک تصور اشتباه است. کیفیت بد برای هر لوازم آرایشی که با چشم سر و کار دارد خطرناک است.
  5. تصور نکنید که فشار بیش از حد بر روی مژه ها می تواند حالت خوب و ماندگاری به آنها بدهد. فشار بیش از حد تنها باعث شکستن و آسیب به مژه و همچنین ایجاد یک زاویه ۹۰ درجه و زشت بر روی مژه ها می شود. سعی کنید با یک فشار ملایم و مداوم مژه ها را فر کنید.
Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید