مجله گل گیس

۵ اشتباه بزرگ در فر مژه زدن

فر مژه زدن
loading...

پیچیدن مژه یا فر مژه زدن می تواند تفاوت بسیاری در نگاه شما ایجاد کند. این کار باعث بلند شدن، مخملی شدن و یکدست شدن مژه ها می گردد. اما ۵ اشتباه بزرگ در فر مژه زدن وجود دارد که نه تنها باعث آسیب به مژه ها می شود بلکه عمل فرمژه زدن را نیز به درستی انجام نمی دهد. در این مطلب این ۵ اشتباه را برای شما بازگو می کنیم.

5 اشتباه بزرگ در فر مژه زدن
5 اشتباه بزرگ در فر مژه زدن
  1. فر مژه باید قبل از ریمل مورد استفاده قرار گیرد. ریمل باعث خشک شدن مژه ها می شود و اگر بخواهید پس از آن مژه را فر کنید هم باعث شکستن مژه ها و خرد شدن آنها می شوید و هم اینکه عمل فر کردن مژه ها با سفت شدن مژه به سختی انجام می گیرد.
  2. به صورت هفتگی لاستیک و واشر فر مژه را تمیز کنید. این کار باعث می شود میکروب هایی که بر روی آن باقی مانده پاک شده و آسیبی به خط مژه وارد نشود.
  3. واشر داخل دستگاه را هر چند ماه یک بار عوض کنید. واشر دستگاه فر مژه معمولا بر اثر فشار وارده از حالت خود خارج می شود و دیگر مثل سابق نمی تواند مژه را فر کند همچنین استفاده طولانی مدت از یک واشر خطر وجود میکروب و آلودگی در آن را افزایش می دهد.
  4. شاید به نظر برسد فر مژه دستگاه مهمی نیست و خرید نوع بی کیفیت و ارزان آن نمی تواند آسیبی برای چشم داشته باشد. این یک تصور اشتباه است. کیفیت بد برای هر لوازم آرایشی که با چشم سر و کار دارد خطرناک است.
  5. تصور نکنید که فشار بیش از حد بر روی مژه ها می تواند حالت خوب و ماندگاری به آنها بدهد. فشار بیش از حد تنها باعث شکستن و آسیب به مژه و همچنین ایجاد یک زاویه ۹۰ درجه و زشت بر روی مژه ها می شود. سعی کنید با یک فشار ملایم و مداوم مژه ها را فر کنید.
loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.