مجله گل گیس

با ما شامپو بخرید

راهنمای خرید شامپو
loading...

سلام طراوت هستم و امروز می خوام یک مطلب در مورد خانوم هایی بنویسم که با این عنوان شروع می شه با ما شامپو بخرید!

طبق معمول در متن سعی کردم تا جای ممکن از گفتن واژه های غیر خودمونی استفاده نکنم و برای شما عزیزان بهترین مطلب ها رو آماده کنم مجله گل گیس و همکار های من توی بخش تحریریه مجله آرزوی خوشبختی برای شما دوستان می کنند و از همینجا هم به دوستانی که مطالب بنده رو با اسم یا بدون اسم من توی جاهای مختلف نت و مجلات دیگه انتشار می دن و حرفی هم از من نمی برن تشکر که نمی تونم بکنم ولی خسته نباشن حالا چه فرقی می کنه که دوستان بدونن نویسنده مطلب کیه این مهمه که این مطالب به دست خانوم ها برسه و ازش استفاده کنن.

یکی از عواملی که سبب بروز حالتی بیمارگونه در مو ‌می شه، استفاده از شامپویی نامناسب است. کارشناسان توصیه می‌کنن برای داشتن موهایی سالم و زیبا، نه تنها تا حد ممکن از قرار گرفتن در معرض دود سیگار و هوای آلوده، براشینگ‌های متعدد و رنگ و مش‌های دایمی دوری کنین، بلکه شامپویی مناسب موی خود بخرید.

شستشوی بی خطر

متخصصین بعد از آگاهی نسبت به اینکه در هفته چند بار موی خود را می شویید، چه نوع مویی دارید، آیا دچار ناراحتی پوست‌سر هستید یا خیر و … ، شامپویی مناسب به شما معرفی کنن.

راهنمای خرید شامپو
راهنمای خرید شامپو

شامپو های مختلف برای مو های مختلف

حتما نوع موی خود را بشناسید (چرب، خشک، معمولی) و اگر رنگ یا فر شده است، شامپویی مناسب آن خریداری کنین.

هدف خریدن شامپو رو بدونید

آیا می‌خواهید موهایتان نرم و صاف شوند، براق و طبیعی دیده شوند یا پُرپشت‌تر به نظر بیان

دپاتانولمین نداشته نباشه

زیرا تحقیقات اخیر نشان داده این ماده از رشد طبیعی مغز جلوگیری می‌کنه.

ترکیبات مناسب موی خود را بخرید

گاهی شامپوهایی با رنگ و شکل زیبا، غیراستانداره بوده و می‌توانند سبب افزایش ریزش مو و خارش پوست‌سر شوند.

شامپوهای مارک دار و شناخته شده بخرید

نوع تقلبی این نوع شامپوها خیلی زیاد است و ممکن است شما هزینه گزافی را بابت شامپویی نامرغوب پرداخت کنین. چاپ‌های کج، پلمپ‌ نبودن یا نداشتن جعبه یا بروشور نشان‌دهنده تقلبی یا قاچاق بودن کالاست.

تاریخ تولید و انقضا
این تاریخ ها رو حتما چک کنید.

در صورتی که بعد از استفاده از یک نوع شامپو متوجه ریزش مو، تغییر رنگ مو، یا چرب و خشک شدن موهایتان شدید، فورا شامپو را عوض کرده و از پزشک‌تان راهنمایی بخواهید.

شامپوهای ناشناخته‌ رو نخرید

برخی از این شامپوها اثرات سویی بر جای می‌گذارند که جبران‌ناپذیرند.

شامپوی خارجی یا شامپوی ایرانی کدام بهتر هستن؟

حتما پیش از خرید هر کدام آنها، با پزشک متخصص مشورت کنین.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.