راز مژه های بلند
راز مژه های بلند

راز مژه های بلند

تعداد بسیار کمی از زنان به طور طبیعی و مادر زادی مژه های تیره و بلند دارند این افراد خوش شناس حتی بدون آرایش نیز زیبا به نظر می رسند.  اما کسانی که مژه ها کوتاه، پراکنده و بلوند دارند باید در آرایش دقت زیادی داشته باشند تا بتوانند گیرایی طبیعی در چشمان و مژه ها ایجاد کنند این همان راز مژه های بلند است که در این مطلب با شما درمیان خواهیم گذاشت. راز مژه های بلند در روش هایی که در زیر شرح خواهیم داد نهفته است.

مژه مصنوعی

یکی از ساده ترین راه های بلند نشان دادن مژه ها استفاده از مژه مصنوعی است. این مژه ها در جنس ها متنوع موجود می باشد. برخی از آنها از جنس پلاستیک و برخی دیگر از جنس موی طبیعی است. همچنین این مژه ها در اندازه های و فرم های مختلفی نیز تهیه شده است برخی از آنها برای بلند نشان دادن مژه طراحی و برخی دیگر برای پر پشت نشان دادن می باشند. در صورتی که به خوبی از آن استفاده کرده و برای چسباندن آن از چسب مژه مناسب استفاده کنید می توانید آنها را ساعت ها و روزها بر روی مژه نگه دارید.

کاشت مژه

کاشت مژه بسیار طبیعی تر و دائمی تر از مژه مصنوعی می باشد. علاوه بر آن نیاز به استفاده روزانه از آنها نیست. شما با مراجعه به سالن های زیبایی می توانید این مژه ها را توسط افراد متخصص بکارید. عمر این مژه ها یک ماه می باشد و پس از یک ماه به دلیل رشد مژه ها طبیعی خود، تنها به ترمیم جزئی نیاز دارد. کاشت مژه نیاز به استفاده از ریمل را کم می کند.

ریمل حجم دهنده

در صورتی که مژه ها طبیعی خودتان زیاد هم کوتاه و کم حجم نباشد برای حجیم تر کردن آنها می توانید از ریمل های حجم دهنده موجود در بازار استفاده کنید. این ریمل ها با فرمولاسیون جدید و منحصر به فرد خود قطر موی مژه را بیشتر کرده و علاوه بر حجیم کردن مجموعه مژه ها، آنها را مشکی تر نیز نشان می دهد.

تقویت کننده مژه

امروزه در بازار محلول هایی طبیعی وجود دارد که مزه ها را تقویت کرده و قطر آنها را به صورت طبیعی بدون استفاده از مواد شیمیایی افزایش می دهد. این محلول ها در طولانی مدت می تواند بر روی رشد مژه ها تاثیر داشته باشد. تفاوت این روش با روش های دیگر نیز در همین نکته نهفته است. این روش در دراز مدت اما به صورت طبیعی مژه ها را حجیم و بلند می کند ولی روش ها دیگر که به روش های آرایشی مرسوم است در زمان بسیار کوتاه می تواند مژه را بلندتر نشان دهد.

شما می توانید از ترکیب روش ها مختلف مژه ها را تقویت کرده و به صورت روزانه آنها را حجیم تر کنید.

همچنین ببینید

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

اکثر خانم ها آرزوی داشتن موهای ضخیم، بلند و پر پشت دارند. اکثر افراد از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *