راز فریبنده بودن برخی از زنان چیست؟
راز فریبنده بودن برخی از زنان چیست؟

راز فریبنده بودن برخی از زنان چیست؟

هیچ چیز در دنیا نمی تواند به اندازه فریبنده بودن برای یک زن اعتماد به نفس و حس خوشایند لذت از زن بودن را فراهم کند، به همین دلیل امروز ما به شما علت توانمند بودن برخی از زنان را افشا می کنیم.

فریبنده بودن به چه معناییست؟

فریبندگی یعنی اینکه بتوانید دیگران را به سوی خود جذب کنید. این خصلت اخلاقی به مرور زمان بدست می آید و به هیچ عنوان مادر زادی نیست، از آنجایی هر یک از افراد در زمان تولد با میزان مختلفی جذابیت پا به این دنیا می گذارند می توان گفت که درصد بسیار زیادی از جذابیت اکتسابی است و با کمی تمرین و توجه به راحتی به دست می آید، البته علاقه مندی هم جای خود را دارد.

راز زنان فریبنده چیست؟

به استایل ایستادن خود توجه کنید.

چیزی که از خاطر بسیاری از افراد دور می ماند، طرز ایستادن و راه رفتنشان است. این یکی از بزرگترین نمایشات شما در ملاء عام است. برای داشتن یک استایل خوب در هنگام راه رفتن باید محکم و ثابت قدم بردارید. کمرتان کاملاً صاف باشد، و شانه ها به سمت عقب بکشید. شاید در ابتدا زمانی که یک چنین وضعیتی را تمرین می کنید برایتان قدری عجیب ودشوار باشد، اما پس از سپری شدن چند روز به آن عادت پیدا می کنید.

به ماهیچه های صورت خود و وضعیت آنها توجه کنید

چیزی که خیلی از افراد در حالت فکر کردن از آن غافل می شوند حالت ماهیچه های صورت آنان است. قرار دادن ماهیچه های صورت در حالت های عجیب و خاص شکلی زشت و بد نما به صورت شما می دهد که حالت عادی و واقعی شما نیست. قرار دادن لبا ها در حالت نیمه تبسم بسیار شکیل و زیبا کننده است.

در ارتباطات خود متوجه این رفتار باشید

هنگامیکه با فرد دیگری روبرو می شوید، با چشم های خود با او ارتباط برقرار کنید، سرتان را به نشانه تائید تکان دهید، لبخند بزنید و شادی خود را به او انتقال دهید. اصلاً نگران عکس العمل فرد مقابل نباشید و البته در عین حال باید به یاد داشته باشید که در این کار زیاده روی نکنید و فرد مقابل احساس تمسخر نکند و یا این که در نظر او شما جلف و زننده بیایید.

راز فریبنده بودن برخی از زنان چیست؟
راز فریبنده بودن برخی از زنان چیست؟

اسم و یا نام فرد را به یاد بسپارید

زمانیکه برای اولین بار کسی را ملاقات می کنید سعی کنید که نام او را به خاطرداشته باشید و یا از قبل در صورت امکان نام او را پرس و جو کنید. شاید این کار در ظاهر سخت و بی فایده باشد، اما صدا کردن افراد با نام اصلیشان سبب می شود تا آن فرد متوجه شود که برای شما اهمییت دارد و در ضمن او با این اسم احساس از پیش تعیین شده ای دارد که وقتی از بان فرد دیگری می شنود احساس صمیمیت و نزدیکی بیشتری با او می کند.

بی خود از دیگران متنفر نباشید

در برخورد با افراد چهره ی خود را عبوس نکنید و با سردی و یا تندی جواب ندهید. افراد از این که شما با ملایمت و تامل به حرف هایشان گوش دهید و به آنها پاسخ هایی با ادب و احترام بدهید لذت می برند. پس بیخود نسبت به افراد موضع نگیرید و در لاک دفاعی فرو نروید، یکی از مهمترین چیز هایی که ارتباطات افراد را کم و اندک می کند نحوه برخورد با دیگران است. خوشرویی، بدون داشتن هیچ حس زمینه ای منفی یکی از نکات مهم در فتار مناسب اجتماعی است.

پیگیر ادامه این مطلب در بخش های بعدی مجله گل گیس باشید.

همچنین ببینید

کاهش وزن با تمرین های هیت

تمرین های هیت یک تمرین ساده برای کاهش وزن ساده و سریع

کاهش وزن با تمرین های هیت روشی ساده برای تناسب اندام شما در خانه است. …

دیدگاهتان را بنویسید