مجله گل گیس

جدیدترین مدل هایلایت مو

جدیدترین مدل هایلایت مو
loading...

امروز با گالری از جدیدترین مدل هایلایت مو که مدل هایی از رنگ موهای ستارگان هالیوودی و مطرح اروپا است، در مجله گل گیس در خدمتتان هستیم. این مدل هایلایت مو که اغلبا بر روی موهای بلند و با پایه ها و بیس های تیره انجام می شود به راحتی و بدون آسیب دیدن ریشه ی موها به رنگ دلخواه در می آید. این رنگ هایلایت ها که به دلیل داشتن بیس ها با پایه های تیره به راحتی می تواند رنگ چهره ی شما را گرم و گیرا کند و سبب شود تا چهره ی شما شاداب تر و جوان تر به نظر بیاید. این مدل هایلایت ها با مدل های ویو و فر که بسیار زیبا و شکیل می شود، همراه با لباس های اسپرت بسیار زیبا و تینیجری می باشد.

 یکی از بهترین روش های جذابیت بخشیدن هر چه بیشتر به رنگ مو استفاده از هایلات بر روی آن ها است. شما با این کار می‌توانید رنگ موهای خود را از حالت یکنواختی و سادگی خارج کنید و ظاهری خیره‌کننده داشته باشید. اما هر هایلایتی برای هر رنگ مو مناسب نخواهد بود. پس مهمترین مسئله موجود انتخاب رنگ هایلایت مناسب برای هر رنگ مو خواهد بود!

استفاده از هایلایت ها به دلیل آن که در آن ها از دکلره استفاده نمی شود و آسیب کمتری به ساختمان مو می زند امروزه بیشتر کاربرد دارد. اما حتما می‌بایست مواردی چون رنگ ضمینه مو، رنگ پوست و مدل مو را در انتخاب هایلایت مناسب رنگ موی خود دخیل کنید.

گالری  جدیدترین مدل هایلایت مو

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.