مجله گل گیس

چند پرسش و پاسخ در مورد زیبایی با گریمور معروف فرانسوی

چند پرسش و پاسخ در مورد زیبایی با گریمور معروف فرانسوی
loading...

ماری لائور گریمور معروفی است که خالق بسیاری از سبک های آرایشی است. در این مطلب از او چند پرسش و پاسخ در مورد زیبایی را خواهید دید. با ما همراه شوید.

چه کارهایی را به صورت روزمره برای زیبایی پوست خود انجام می دهید؟

برای سلامت و زیبایی پوست هر روز صبح صورتم را با ژل پاک کننده شسته و پس از آن با مخلوط دانه ها جعفری با آب ماساژ می دهم. پس از آن با یک حوله و خیلی آرام صورتم را پاک می کنم. برای شفافیت بیشتر صبح و عصر با پاک کننده آرایشی صورتم را پاک کرده و پس از آن با کرم نرم کننده مرطوب می کنم.

شب های چطور می خوابید؟

قبل از خواب صورتم را با ژل های آرایشی شسته و هرگز به پهلو و بر روی صورتم نمی خوابم.

از چه سبک آرایشی استفاده می کنید؟

ممن هنگام بیرون رفتن از منزل برای آرایش صورت تنها به استفاده از یک کرم پودر خوب و سبک، ریمل کم و رژلب مات بسنده می کنم و سعی می کنم از آرایش های غلیظ دوری کنم.

چند پرسش و پاسخ در مورد زیبایی با گریمور معروف فرانسوی
چند پرسش و پاسخ در مورد زیبایی با گریمور معروف فرانسوی

دغدغه شما در حفظ زیباییتان چیست؟

من همواره نگران خراب شدن پوستم با نور خورشید هستم متاسفانه اشعه های خورشید بر روی پوست تاثیرات بد و جبران ناپذیری می گذارد. به دلیل همین نگرانی ها من همیشه از کرم ضد آفتاب بسته به فصل از کرم های ضد آفتاب با SPF های مختلف از ۳۰ به بالا، استفاده می کنم.

بهترین بازتابنده زیبایی شما چیست؟

بهترین رفلکس من برای به دست آوردن زیبایی استفاده از ماسک های مختلف پوست حداقل هفته ای یک بار است. من معمولا یک شنبه صبح از ماسک صورت بابونه استفاده می کنم به این ترتیب در کل هفته پوست شادابی خواهم داشت.

برای زیبایی چه چیز نباید هرگز فراموش شود؟

استفاده از روغن درخت شیباتر خالص و فرآوری نشده بدون محدودیت بر روی پوست و مو.

و آخرین نکته برای زیبایی پوست چیست؟

نکته آخر من این است که برای مراقبت از پوست دور چشم از عینک آفتابی استفاده کنید. هر چه عینک شما بزگتر باشد بخش بیشتری از پوستتان را محافظت می کند. در ضمن استفاده از کرم آبرسان پوست را فراموش نکنید. آب یکی از اجزاء اصلی پوست است و هرچه در زیر پوست بیشتر باشد پوست زیباتر و شاداب تر نشان داده می شود.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.