مجله گل گیس

احمقانه ترین روش های آرایشگران

احمقانه ترین روش های آرایشگران

تلاش های هنرمندان آرایشگری تنها به خلاقیت های جدیدی می انجامد که همیشه شیک و ایده آل نیستند، حتی گاهی بسیار احمقانه نیز به نظر می رسد. در اینجا می خواهیم بهترین روش های آرایشگران را که در نگاه عموم مردم بسیار هم احمقانه و دیوانه کننده است را به شما معرفی کنیم. در دنیای مد و زیبایی این خلاقیت های گاه و بیگاه دیوانه وارانه هنر مندان است که راهی به سوی آینده را برای دیگران که دنباله روی این هنر مندان هستند روشن می سازند. حتی گاهی این خلاقیت ها از نگاه تیز بینانه متخصصان این فن هم پوشیده می ماند، باید به این موضوع از زاویه یک دانشجوی کنجکاو آرایشگری بنگرید تا آرزش های پنهان آن را بتوانید در یابید. در زیر به چهار خلاقیت متفاوت میکاپ آرتیست ها اشاره می کنیم و این موضوع را ترای شما توضیح می دهیم که چرا اثر آنها را می توان احمقانه ترین و البته جسورانه ترین روش های آرایشگری به حساب آورد. این یک روند آموزشی نیز هست. برای آرایشگران جوان.

خلاقیت های آرایشگران

قرمز سنتی

احمقانه ترین روش های آرایشگران
احمقانه ترین روش های آرایشگران

در این تصویر استفاده از رژلب قرمز سنتی موجب شده تضاد زیادی به وجود بیاید هنگامی که مدل شما دارای پوستی تیره هست باید از رنگهای اصلی با احتیاط استفاده کنید حتی پوست تیره مدل را نمی توان با رنگهای خام و غیره ترکیبی هم بهبود بخشید. شما در کلاس های تدریس آکادمی های زیبایی این نکات را آموزش خواهید دید که باید برای مدل هایی با پوست های تیره از رنگهای ملایم و ترکیبی استفاده شود ولی در این سبک آرایشی آرایشگر توانسته با استفاده از رنگ رژ قرمز سنتی تضادی شدید میان پوست تیره مدل و رنگ لب های او به وجود بیاورد. بخصوص که در اینجا بزرگی و برجستگی لب ها هم نقطه تمرکزی برای نگاه بیننده بوجود آورده است و لب ها را از آنچه که هستند زیبا تر و جذاب تر نشان می دهد.
در اینجا ما از مرزهای رژ لب تحت فشار قرار دادند و آثار هنری در روند ایجاد شده! حوا این سال نو، جست و خیز لب قرمز سنتی و سعی کنید به جای یکی از این هنر لب به نظر می رسد.

آرایش چشم برای افراد لاغر

احمقانه ترین روش های آرایشگران
احمقانه ترین روش های آرایشگران

با نگاهی کوتاه به مدل حاضر می توانید به این نکته اذهان کنید که ضعف این مدل در صورت لاغر او است. آرایشگر این مدل سعی کرده با برجسته کردن آرایش چشم او صورت لاغر مدل را در پس این آرایش هنرمندانه اش پنهان کند. چشمان مدل لاغری صورت او را پوشانده و توانسته که این ضعف را به فراموشی بسپارد. حال با هم نگاهی به خلاقیت آرایشگر می کنیم، آرایشگر این مدل توانسته با ضخیم کردن خط چشم مدل برخلاف معمول نگاه بیننده را از صورت سرد و بی روح مدل عبور داده و توجه او را به چشمان مدلش متوجه سازد با این توضیح می توان این آرایشگر را تحسین کرد. این آموزشی برای آرایش چشمان صورت های لاغر است این نکته را می توان به دانشجویان زیبایی توصیه کرد.

آرایش روز تا شب

احمقانه ترین روش های آرایشگران
احمقانه ترین روش های آرایشگران

در این تصویر که مدل در هنگام آرایش زیر سازی عکاسی شده است، آرایشگر نشان می دهد که باید چگونه زیر سازی روی پوست صورت انجام شود آرایشگران حرفه ای همیشه این قسمت از کار خود را از نگاه عموم مخفی می کنند. و در نهایت بینندگان آرایش آنها اساسا از این زیر سازی دیوانه کننده بی خبر هستند. باید به صورت مدل توجه کرد قسمت هایی که می بایست برجسته تر نشان داده شوند را آرایشگر با زیرسازی حرفه ای خود روشن و درخشان کرده است و قسمت هایی که می بایست در عمق صورت دیده شوند را تیره تر از زمی نه پوست صورت کرده است. باید به این نکته توجه کرد که الگوی تصویری مدل فوق نمی تواند برای تمامی صورت های مدل های مختلف عینا اجرا شوند. زیر سازی اینچنینی آرایش شما را بسیار پایدار می کند. آرایشگراین مدل با زیرسازی خود آرایش مدل خود را تا انتهای شب حفظ می کند. این راز نگه داشتن آرایش شما تا پایان شب است. شما راز را می دانید زیر سازی اصلی ترین موضوع است.

ایجاد کک و مک با آرایش

احمقانه ترین روش های آرایشگران
احمقانه ترین روش های آرایشگران

کک و مک جعلی

به نظر می رسد که ایجاد کک و مک با آرایش امری غیرعاقلانه است، آرایشگر این مدل به وسیله لوازم آرایشی توانسته است کک و مک جعلی روی صورت مدل ایجاد کند در نگاه نخست به نظر می رسد این کک و مک ها همگی واقعی هستند اما در اینجا باید بدانید که آرایشگر هست که این کک ها را ایجاد کرده است. این تفسیری امروزی است از نگاه نو به آرایشگری

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.