نکات مهم در کشیدن خط چشم
نکات مهم در کشیدن خط چشم

نکات مهم در کشیدن خط چشم

خط چشم نکته کلیدی در آرایش چشم هست که بد نیست بدانید:

خط چشم بر روی خط مژه ها در پشت چشم کشیده می شه تا چشم شما را بزرگ تر جلوه داده و در عین حال فرم و حالت هم به آن می دهد. خط چشم در رنگ ها و فرم های مختلف مانند مداد یا پودر و مایع عرضه می شن. خانم ها دوست دارند برای جذاب تر شدن چشم ها شون از خط چشم استفاده کنن که باعث می شه زیبا تر به نظر بیان که اگه بدونن باید دقیقا چیکار کنن خیلی تو این کار موفق میشن.

آرایش چشم

آموزش کشیدن خط چشم

با مداد خطی به صورت کج در انتهای چشم بکشید. با مداد حالت هشتی شکلی را به خط چشم دگوشه چشم ببدید. از ابتدای چشم خطی تا انتها بکشید تا کامل بشه. با مداد داخل خط چشم را پر کنین . اگر دوست داشتید می تونید زیر چشم را هم خط باریکی بکشید درصورت درشت بودن چشم با مداد داخل چشم بکشید.

نکات مهم در کشیدن خط چشم
نکات مهم در کشیدن خط چشم

نکات مهم

جسارت در کشیدن خط چشم

از بکار بردن خط چشم هایی با رنگ های روشن و متفاوت خجالت نکشید. برای داشتن یک چهره متفاوت در یک مهمانی بالا و پایین مژه ها را با دو رنگ کاملا متفاوت خط چشم بکشید.

چشمم می سوزه

اگر شما از آن دسته خانم هایی هستید که مدام دستتان به چشم تان است و آن را می خارانید ، با بکار بردن یک خط چشم یکبار مصرف جرم های اطراف آن را از آن دور نگاه دارید.خط چشم تان را به طور کلی هر سه ماه یکبار عوض کنین. همچنین نباید آن را با دوستانتان شریکی استفاده کنین.

برای بیشتر موندن خط چشم

اگر می خواهید خط چشم تان اثر ماندگارتری روی چشمان تان داشته باشه با یک مداد چشم اول زیر چشم تان را خط بکشید اجازه بدید رنگ آن تا خط مژگان تان پیش برود و بعدروی آن کمی سایه پودری به همان رنگ بزنید تا خط چشم تاثیرگذارتری داشته باشید.

همچنین ببینید

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

اکثر خانم ها آرزوی داشتن موهای ضخیم، بلند و پر پشت دارند. اکثر افراد از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *