بهترین برند های عطر زنانه
بهترین برند های عطر زنانه

بهترین برند های عطر زنانه

عطر زنانه یکی از خاطره انگیز ترین بخش های زندگی هر مردی است. بویی که تنها و تنها تصویر خیالی و احساسی یک زن را در ذهن مرد تداعی می سازد. بیشتر رایحه های استفاده شده در عطر زنانه عصاره هایی است از گلها و میوه های مختلف که معمولا نیز طعمی شیرین و گرم دارند. علت استفاده از این رایحه ها در عطر های زنانه به این دلیل است که در نظر مردان ، زن موجودی ظریف، زیبا، و لطیف است. این رایحه ها دقیقا یاد آور لطافت، زیبایی و هیجان می باشند. بوی گل و عطر میوه های شیرین و گرم ما را به یاد احساسات لطیف و زنانه می اندازد. اما در خصوص رایحه های مورد استفاده برای مردان بیشتر از انسانس های تنباکو، چرم، چوب و مرکبات استفاده می شود. این بوها، ما را به یاد قدرت، خشونت و مردانگی می اندازد.

بیشتر عطرهای اورجینال دارای در سنگین و تقریبا آهنربایی هستند که کاملا با خود شیشه چفت می‌شوند، در نمونه تقلبی در آنها بسیار سبک و شل روی عطر قرار می‌گیرد. عطرهای ارجینال معمولا از شیشه باکیفیت و شفافی برخوردار هستند که در نمونه تقلبی آن شیشه کدر و حتی کمی سبک‌تر به‌نظر می‌رسد( در بعضی موارد به‌دلیل طراحی فوق‌العاده مشابه قابل استناد نیست).
آخرین مرحله تشخیص و شناسایی عطر اورجینال رایحه خود عطر است که درصورت آشنایی خریدار با آن محصول شناسایی آن راحت بوده در غیر این صورت می‌توان ذکر کرد که عطرهای تقلبی بنا به نداشتن کنترل کیفی و استاندارد رایحه ثابتی ندارند.

امروز با گالری از بهترین برند های عطر زنانه که از سوی کمپانی های روز دنیا تولید و ارائه می شوند و در پایان سال ۲۰۱۵ به عنوان برترین برند و رایحه ها شناخته شده اند در خدمتتان هستیم.

همچنین ببینید

ست های ساده و شیک برای پاییز ۹۵

باز هم پاییز از راه رسید. فصلی که نه گرم است و نه سرد. در …

دیدگاهتان را بنویسید