مجله گل گیس

آیا رازهای زیباتر شدن را می دانید؟

آیا رازهای زیباتر شدن را می دانید؟
loading...

این سوال ها رو که همیشه از آدم می پرسن رو می شه جواب داد ولی من می خوام در ایمن مطلب به این سوال ها جواب بدم حتما سوالات فراوانی درباره رازهای زیباتر شدن در ذهن‌تان وجود داره، سوالاتی که نمی‌دانید باید آنها را از چه کسی بپرسید؛ کمی صبر کنید، شاید جواب شما در این مطلب باشه.

سالن های زیبایی تهران

گام هایی کوچک تا زیبایی

  • چشمان‌ریز

برای درشت جلوه کردن چشم‌ها بهتر است هم بالای چشم خط بکشید و هم پایین آن، چون به‌طور کلی وقتی خط چشم پایین را بکشید چشم‌ها درشت‌تر جلوه می‌کنند. یک روش دیگه برای بزرگ‌تر نشان دادن چشم‌ها، استفاده از خط چشم سفید است. داخل پلک پایین‌تان را با مداد سفید خط بکشید. استفاده از ریمل در مژه‌های پایین چشم هم باعث ‌می شه که چشم‌ها بزرگ‌تر به‌نظر برسند. یکی از ساده‌ترین راه‌ها هم برای بزرگ‌تر نشان دادن چشم‌ها، فر کردن مژه‌ها به وسیله فرمژه است. خط چشم‌هایی به رنگ‌های زیتونی، نیلی و قهوه‌ای هم گزینه‌های مناسبی برای درشت‌تر نشان دادن چشم‌ها هستن.

  • جوش‌ها و لک‌ها

کافی است چند جوش یا لک روی صورت‌تان داشته باشید تا کاملا آرایش‌تان خراب بشه. این نقطه‌های مزاحم نه‌تنها صورت را زشت می‌کنند بلکه به‌راحتی هم پوشانده نمی شن اما بعضی برندها پوشاننده‌های مخصوص جوش تولید کرده‌اند که می‌توانند خیلی کمک‌کننده باشند؛ البته پیشنهاد می‌کنیم فقط به‌دنبال پوشاندن جوش‌ها نباشید بلکه بهتر است برای درمان آن اقدام کنید.

آیا رازهای زیباتر شدن را می دانید؟
آیا رازهای زیباتر شدن را می دانید؟
  • رنگ مو

اگر رنگ پوست‌تان گندمی است و می‌خواهید حالتی طبیعی داشته باشید، باید به‌دنبال رنگ‌هایی باشید که تنالیته سبز درون پوست‌تان را خنثی کنید. پیشنهاد می‌کنیم به‌دنبال رنگ‌های طلایی و قرمز باشید. پیشنهاد می‌کنیم اگر چشم‌ها و پوستی روشن دارید و به اصطلاح بلوند هستید به‌دنبال رنگ‌های عسلی، شرابی و مسی باشید و اگر چشمانی قهوه‌ای و پوستی گندمی دارید، به‌دنبال رنگ‌های قهوه‌ای طلایی، بلوطی یا قهوه‌ای مایل به قرمز باشید.

  • موها و رنگ رژلب ها

اگر موهایی بلوند، سفید یا خاکستری دارید، می تونید از رژلب‌های صورتی روشن و نارنجی کمرنگ استفاده کنید. اگر موهای‌تان قرمز است رژلب هلویی، صورتی، قرمز روشن و شفاف توصیه می شه. خانم‌هایی که موهای مسی و شرابی دارند، می‌توانند از رنگ قرمز تیره استفاده کنند. برای موهای قهوه‌ای روشن و متوسط رژلب صورتی، قرمز، قرمز مرجانی، قهوه‌ای روشن انتخاب مناسبی است. موهای قهوه‌ای تیره و مشکی هم بهتر است از رنگ‌های تیره استفاده کنند.

  • موهای چرب

گاهی پیش می‌آید که خیلی عجله دارید و اصلا وقت حمام رفتن ندارید ولی موهای‌تان کثیف و به‌هم چسبیده است و باید به‌نوعی آنها را پف بدید. در این مواقع چاره کار استفاده از شامپوی خشک است، در داروخانه‌ها اسپری‌هایی به‌نام شامپوی خشک وجود داره و هنگامی که وقت ندارید می تونید به موها اسپری کنید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.