مجله گل گیس

نکته های خواندنی برای دختران جوان

نکته های خواندنی برای دختران جوان

برای آرایش کردن حتما به این نکته ها توجه کنید. شاید بعضی از دختران نوجوان تمایل زیادی به آرایش کردن نداشته باشند اما می خواهند زیبا و جذاب به نظر برسند. مجله گل گیس نکته های زیر را پیشنهاد می کند

نکته های اصلی برای دختران جوان

سعی کنین زیاد آرایش نکنین، از مواد آرایشی طبیعی که دارای پایه گیاهی هستن استفاده کنین، سعی کنین از لوازم آرایشی مرغوب استفاده کنین، آرایش ملایم صورت برای دختران نوجوان، به اندازه کافی آب بنوشید، قبل از رفتن به رختخواب، حتما آرایش خود را پاک کنین، موهای خود را کوتاه نگه دارید، پوست بدن تان را همیشه چرب نگه دارید، سبزیجات به رنگ سبز را فراموش نکنین، به جای استفاده از اسپری، از عطر استفاده کنین.

کلینیک زیبایی

نکته های خواندنی برای دختران جوان
نکته های خواندنی برای دختران جوان

در ادامه این کار ها رو هم انجام بدید

استراحت

هر شب به مقدار کافی بخوابید. این مقدار بین ۷ الی ۱۰ساعت در نظر گرفته شده است. به اندازه کافی آب بنوشید. از نوشیدنی های الکلی و قندی پرهیز کنین تا بتوانید پوست خوب و جذابی داشته باشید.

مرتب کردن ابرو ها

ابرو یکی از مهمترین بخش های صورت است و تاثیر زیادی بر صورت داره. اندازه و فرم آن را می تونید در یک آرایشگاه خوب، تغییر بدید.

وقت استفاده از مرطوب کننده است

هر روز از یک مرطوب کننده خوب بر صورت و بدن تان استفاده کنین. سعی کنین کرم ضد آفتاب را فراموش نکنین. حتی در روزهای بارانی از کرم ضد آفتاب استفاده بشه و شب ها سعی کنین از کرم مرطوب کننده استفاده کنین که پوست تان نرم و زیبا بشه.

رژیم داشته باشید

مصرف میوه و سبزیجات باعث شادابی پوست می شه. سعی کنین قبل از غذا از میوه استفاده کنین تا پوستی شاداب و زیبا داشته باشید.

سلامت مو هاتون رو از یاد نبرید

برای موهای تان از شامپوهایی که مناسب نوع موی شما است، استفاده کنین. اکثر خانم ها هر روز که از شامپو استفاده می کنن، از نرم کننده هم استفاده می کنن؛ به خاطر همین باعث می شه مو چرب و روغنی به نظر برسه.

آرایش کم و زیبایی زیاد

آرایش میتونه خانم ها را زیباتر یا زشت تر نشان دهد. اگر همیشه آرایش کنین و یک روز آرایش در صورت شما نباشه، چهره شما خسته و بیمار به نظر می رسد. همیشه سعی کنین آرایش طبیعی و ساده داشته باشید. همیشه آرایش کم داشته باشید و همچنان خوب به نظر برسید.

در انتها

از رژگونه صورتی کمرنگ یا هلویی طبیعی استفاده کنین. این کار فقط کمی به صورت شما رنگ و لعاب می دهد اما زیبایی خاص به چهره شما خواهد داد. و بعد از یک فر مژه استفاده کنین تا مژه زیبای تان بدون اینکه به هم چسبیده باشه یا ریمل از آن چکه کنه، به چشم بیاید.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.