مجله گل گیس

تغییرات آرایشی برای فصل تغییرات

loading...

فصل تابستان رو به اتمام است و بسیاری از خانم ها برای فصل پاییز آماده می شوند. برخی از آنها که مادر هستند به دنبال مقدمات مدرسه بچه ها و برخی نیز به دنبال مقدمات تحصیل خود و رفتن به دانشگاه هستند. به طور کلی پاییز فصل تغییر است. پس بیایید با تغییرات آرایشی برای فصل تغییرات آماده شویم.

تغییرات را می توانید در آرایش صورت خود ایجاد کنید و یا حتی موادی و لوازم آرایشی و بهداشتی خود را تغییر دهید. این یک اصل مهم در تغییرات اساسی است. گاهی اوقات یک تغییر بسیار کوچک در ظاهر و روحیه شما تاثیری بزرگ دارد.

استفاده از یک رژ لب قرمز یا مایل به نارنجی که متناسب با فصل پاییز است می تواند به شما کمک کند از آرایش های کسالت آور و تکراری رهایی پیدا کنید. حتی می توانید از رژلب های تیره که به تازگی مد شده استفاده کنید. این می تواند یک تغییر اساسی برای فصل پاییز باشد.

تغییرات آرایشی برای فصل تغییرات
تغییرات آرایشی برای فصل تغییرات

بعضی از خانم ها بدون استفاده از خط چشم از خانه خارجی نمی شوند برای فصل پاییز سعی کنید خط چشم را کنار بگذارید و از ریمل ها حجم دهنده بیشتر استفاده کنید.

تغییرات آرایشی برای فصل تغییرات
تغییرات آرایشی برای فصل تغییرات

دقت داشته باشید فصل پاییز خشک تر از فصل تابستان است. شامپوی خود را عوض کنید. اگر موهای آسیب دیده دارید از شامپوی مخصوص موهای آسیب دیده و رنگ شده استفاده کنید تا در این فصل خشکی هوا بر روی موهای تاثیر نگذارد.

تغییرات آرایشی برای فصل تغییرات
تغییرات آرایشی برای فصل تغییرات

تغییرات دیگر برای این فصل استفاده از کرم مرطوب کننده دست و صورت با درجه رطوبت بیشتر، استفاده از ماسک های صورت برای آبرسانی به پوست و حتی استفاده از کرم پورد سبک تر می باشد.

با توجه به مجموع مطالب و تغییرات ناگهانی در این فصل، بسیار مراقب خود و زیباییتان باشید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.