مجله گل گیس

آیا نوشیدن ماءالشعیر شکم می آورد؟

آیا نوشیدن ماءالشعیر شکم می آورد؟
loading...

خوردن ماءالشعیر در هر وعده غذایی به جای آب عادتی است که امروزه بسیاری از افراد به آن مبتلا شده اند. این دسته از افراد پس از مدتی متوجه می شوند که دچار اضافه وزن شده اند و به قولی شکم آورده اند. مطالعات نشان داده شد آنچه که موجب جمع شدن بافت چربی در بدن این افراد می شود؛ دریافت کالری مازاد در بدن آنهاست.

نوشیدن ماءالشعیر زیاد چه عوارضی دارد؟

ماءالشعیر که کالری قابل توجهی دارد این این روزها پایه ثابت بسیاری از سفره هاست، این دسته از نوشیدنی ها هرچند که مقدار کمتری کالری نسبت به های نوشابه های کولا دار دارند؛ ولی این مقدار هم بسیار زیاد است.

وقتی شما به جای آب مدام از ماءالشعیر استفاده کنید، در واقع در حال رساندن کالری به بدنتان هستید. این کالری های اضافه بر نیاز بدن، در بدن آقایان در اطراف شکم و در بدن خانومها در اطراف باسن و رانها به صورت چربی ذخیره می شود. اگر از هر منبعی بیشتر از نیاز بدنتان کالری دریافت کنید؛ تعادل انرژی دریافتی و مصرفی بدن به هم می خورد و این کالری اضافی به صورت بافت چربی در بدن ذخیره می شود.

آیا نوشیدن ماءالشعیر شکم می آورد؟
آیا نوشیدن ماءالشعیر شکم می آورد؟

معادل ریاضی نوشیدن ماءالشعیر

با مصرف روزانه ماءالشعیر حدود ۱۲۰ تا ۱۵۰ کیلوکالری اضافه در روز مصرف می کنید، حالا خودتان قضاوت کنید این کالری های اضافه در ماه معادل چه عددی خواهد شد؟ بهتر است بسیار ساده تر سخن بگوییم این مقدار کالری مازاد برابر با ماهانه اضافه شدن یک کیلو چربی به بدن شما است. این دیگر به خودتان باز می گردد که با خوردن ماءالشعیر چربی اضافه و ذخیره کنید و بقول قدیمیها شکم بیاورید و یا نه؟

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.