مجله گل گیس

نکات مهم برای زیبا ماندن پستان ها

نکات مهم برای زیبا ماندن پستان ها

پستان یکی از اعضای مهم بدن زنان است که با بالا رفتن شکل به طور عجیبی تغییر ظاهر می دهد. این موضوع باعث نگرانی زنان زیادی شده به طوری که آن ها در پی آن هستند که راز زیبا ماندن پستان ها را بدانند. اگر ما را در ادامه همراهی کنید پرده از این راز برداشته و روش هایی را به شما معرفی خواهیم کرد که می توانید به کمک آن پستان های همواره زیبایی داشته باشید.

راز زیبا ماندن پستان ها

این راز چند نکته ساده است و آنقدر که تصور می کنید پیچیده نیست. شما با رعایت این نکات می توانید به زیبا ماندن پستان ها کمک کنید.

  • زمانی که استحمام می کنید صابون معطر را بر روی نوک سینه ها نمالید.
  • برای تمیز کردن سینه ها از الکل استفاده نکنید این کار باعث می شود پوشش طبیعی پوست سینه، که از آن محافظت می کند برداشته شود.
  • پیشنهاد می شود از سوتین هایی با جنس کتان استفاده کنید. این سوتین ها از مرطوب شدن نوک پستان جلوگیری می کند.
  • در زمان آشپزی علی الخصوص زمانی که غذاهای سرخ کردنی درست می کنید پیشبند ببندید زیرا ممکن است روغن به اطراف پاشیده شود و موجب سوختگی پستان ها شود.
نکات مهم برای زیبا ماندن پستان ها
نکات مهم برای زیبا ماندن پستان ها
  • از پوشیدن لباس های زبر و خشن که می توانند موجب ایجاد خارش بر روی پوست ظریف سینه ها شود، خودداری کنید.
  • اگر شیرده هستید پس از تغذیه کودک با شیر مادر مقداری از شیر را بر روی سطح پستان علی الخصوص بر روی نوک آن بمالید این کار سینه ها را لطیف می کند.
  • ورزش های منظم که باعث سفت شدن سینه می شود را فراموش نکنید. حتی برخی از ترکیبات گیاهی وجود دارند که می توانید از آن ها برای سفت شدن سینه استفاده کنید. برای اطلاع از این ترکیبات به مطلبی با عنوان ترکیبات گیاهی برای سفت شدن سینه مراجعه کنید.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.