گالری جدیدترین مدل لباس عروس کوتاه


جدیدترین مدل لباس عروس کوتاه

از آنجایی که ما در این روزها مراسم زیادی در پیش داریم و گالری جدیدترین مدل لباس عروس کوتاه را برای شما عزیران در نظر گرفتیم. این مدل لباس عروس ها که کار یکی از بهترین مزون های اروپایی است، برگرفته از جدید ترین مدل ها و پارچه ها است.

طراحی و دوخت این سبک مدل لباس عروس که این روز ها جای خود را در میان مزون ها باز کرده است و امروزه درصدی از دختران جوان و ظریف اندام برای نمایش زیبایی و ظرافت زنانه به دنبال این سبک از مدل لباس عروس هستند، سبب شده تا بسیاری از کمپانی ها و شرکت های بزرگ مد و لباس بخشی از نمونه کارهای خود را به این سک لباس اختصاص دهند.

چه کسانی به سراغ مدل لباس عروس کوتاه می روند؟

امروزه در اروپا و حتی کشورهای آسیایی به دلیل بالا رفتن سن ازدواج و تغییر رسوم و عادت های گذشته، جوانان امروزی شهامت و جسارت بیشتری دارند، و از آنجایی که تب خاص بودن به شدت رو به افزایش است، تمایلات و سلیقه های افراد بسیار تغییر کرده است. همه ی این عوامل سبب شده تا سبک های کلاسیک به سمت سبک های مدرن و فانتزی پیش برود. لباس عروس که از این قاعده مستتثنی نیست، به سرعت در حال تغییر و تحول است. البته سبک های کلاسیک همیشه طرفداران خاص خود را داشته و خواهند داشت.

در اینجا چند نمونه از مدل های جدید اروپا را به نمایش گذاشتیم که این مدل ها به راحتی با سبک های مدل های بافت مو برای عروس همخوانی دارد.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید