مجله گل گیس

گالری جدیدترین مدل لباس عروس کوتاه

جدیدترین مدل لباس عروس کوتاه

از آنجایی که ما در این روزها مراسم زیادی در پیش داریم و گالری جدیدترین مدل لباس عروس کوتاه را برای شما عزیران در نظر گرفتیم. این مدل لباس عروس ها که کار یکی از بهترین مزون های اروپایی است، برگرفته از جدید ترین مدل ها و پارچه ها است.

طراحی و دوخت این سبک مدل لباس عروس که این روز ها جای خود را در میان مزون ها باز کرده است و امروزه درصدی از دختران جوان و ظریف اندام برای نمایش زیبایی و ظرافت زنانه به دنبال این سبک از مدل لباس عروس هستند، سبب شده تا بسیاری از کمپانی ها و شرکت های بزرگ مد و لباس بخشی از نمونه کارهای خود را به این سک لباس اختصاص دهند.

چه کسانی به سراغ مدل لباس عروس کوتاه می روند؟

امروزه در اروپا و حتی کشورهای آسیایی به دلیل بالا رفتن سن ازدواج و تغییر رسوم و عادت های گذشته، جوانان امروزی شهامت و جسارت بیشتری دارند، و از آنجایی که تب خاص بودن به شدت رو به افزایش است، تمایلات و سلیقه های افراد بسیار تغییر کرده است. همه ی این عوامل سبب شده تا سبک های کلاسیک به سمت سبک های مدرن و فانتزی پیش برود. لباس عروس که از این قاعده مستتثنی نیست، به سرعت در حال تغییر و تحول است. البته سبک های کلاسیک همیشه طرفداران خاص خود را داشته و خواهند داشت.

در اینجا چند نمونه از مدل های جدید اروپا را به نمایش گذاشتیم که این مدل ها به راحتی با سبک های مدل های بافت مو برای عروس همخوانی دارد.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.