جدیدترین مدل آرایش D&G


جدیدترین مدل آرایش D&G

یکی از زیبا ترین برند های فشن Dolce & Gabbana یا به اصطلاح همگانی D&G است. از آنجا که مجله گل گیس همیشه به روز بوده و در دنیای مد و فشن به تحقیق و جستجو می پردازد تا شما خوانندگان عزیز همیشه در جریان جدیدترین اتفاقات دنیای مد و زیبایی قرار بگیرید، این بار با جدیدترین مدل آرایش D&G به سراغ شما عزیزان آمدیم.

جدیدترین مدل آرایش D&G از چه سبکی پیروی می کند؟

مدل آرایشی که برند  D&G این بار به سراغ آن رفته است بیشتر به سمت آرایش های دهه های ۷۰ آمریکا شباهت دارد. آرایش چشمانی با خط چشم های مشکی و دنباله دار که به چهره حالت جدیت توام با لوندی می دهد و به اصطلاح آرایشگران، آرایش چشم وحشی (گربه ای) در کنار ابروهای پهن و و لب های کاملا سرخ و قرمز با استفاده از رژلب قرمز و خط لب همرنگ و گاها استفاده از رژ لب های تمشکی و اناری، باعث شده تا بیننده حس داغ بودن و هیجان را از صورت مدل های این برند دریافت کند. چهره هایی که در نگاه اول کاملا ساده به نظر می آیند و با دقت نظر شاید بتوان اثری از سایه های صدفی را به روز در گوشه های چشم ها و استخوان بینی تشخیص داد.

داشتن موهای مشکی در مدل ها باعث شده تا تنالیته رنگی خاصی در کنار این مدل آرایش صورت احساس شود که این خود یکی از نقاط قوت و توجه آرایشگران آن هاست.

برای دیدن گالری از جدیدترین مدل مو و آرایش بسیار خاص و زیبا دیگری از همین برند پیگیر مطالب بعدی ما باشید.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید