مجله گل گیس

کلکسیونی از بهترین های رژ لب قرمز

کلکسیونی از بهترین های رژ لب قرمز
loading...

فلسفه زدن رژ لب قرمز که همیشه یکی از نماد های زنانه در دنیا از ابتدا تا کنون بوده است و در سر تاسر دنیا طرفداران خاص خود را دارد موضوعی است که جای نو آوری و تمرکز بسیاری دارد. استفاده از رژ لب قرمز که از از دوران های بسیار قدیم در میان زنان خاص قشر جامعه مد بوده است، نشانه ی بشاشی و سرزندگی در وجود و رخ هر زن به شمار می رفته. تهیه رژ لب قرمز در گذشته شاید به شکل امروزی باب نبوده است، اما در نوع خود قابل تحسین و ستایش بوده. زیرا در تهیه رژ لب قرمز نه تنها از مواد شیمیایی استفاده نمی شده است، بلکه مواد اولیه ی آنها قالبا منشاء گیاهی داشته و بسیار مفید بوده. شاید بتوان تنها اشکال آنها را نداشتن ماندگاری طولانی دانست. البته امروزه در دنیا برای تهیه رژ لب ها فرآیند های آزمایشگاهی و تحقیقاتی بسیاری به عمل آمده است تا این محصول بتواند هر چه بیشتر تکامل پیدا کند و از هر لحاظ عیب های قدیمی آن برطرف شود.

آیا رژ لب قرمزهنوز هم مورد توجه است؟

اگر در دنیای مد و فشن قدم بزنید به راحتی می توانید ببینید که رژ لب قرمز هنوز در جایگاه اول نمایش زیبایی و خاص بودن چهره نشسته است. به غیر از دلنشین بودن و پذیرا بودن این رنگ از سوی هنرمندان به هنر و زیبایی می توان رنگ قرمز رژ لب را به نوعی محرک و تاثیر گذار جدی در برقرار کردن ارتباط دانست. این رنگ به دلیل خاصیت بسیار داغ و گرم بودن خود به شدت جذب کننده است. این فرآیند نیز از نظر علمی و پژوهشی به اثباات رسیده است

در زیر کلکسیونی از بهترین های رژ لب قرمز را به نمایش می گذاریم.

 Mark lipstick Celebrities1 (4) Mark lipstick Celebrities1 (9) Mark lipstick Celebrities1 (10) Mark lipstick Celebrities1 (2) Mark lipstick Celebrities1 (3) ۴b3aefb5f1d1ce39d312afdb22b555c2 Mark lipstick Celebrities1 (6) Mark lipstick Celebrities1 (7)

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.