یکی از روش های عجیب کوتاهی مو


روش های عجیب کوتاهی مو

برای بعضی ها رفتن به سالن زیبایی و کوتاهی مو استرس زا است. استرس از این که قرار است چه مدلی و چقدر موهایتان کوتاه شوند کاملا طبیعی است. این در حالی است که هرگز از ابزار کار آرایشگران نمی ترسید اما اگر بشنوید سالنی در مادرید اسپانیا با نام Alberto Olmedo وجود دارد که آرایشگر آن موها را با شمشیر سامورایی و آتش زدن آنها کوتاه می کند چقدر استرس می گیرید؟ قطعا مطمئن هستید که این آرایشگر پتانسیل خراب کردن موهایتان را دارد. خود قیچی اگر به دست فرد ناشی باشد به تنهایی می تواند ترسناک باشد، ابزار این آرایشگر که دیگر جای خود را دارد.

ترسناک تر اینجا است که در هنگام کوتاهی مو ، خودتان باید مراقب سر و گردنتان باشید. این آرایشگر توضیح می دهد که برای حفاظت جان مشتریان از آنها خواسته می شود تا مثل تصویر زیر به صندلی تکیه داده و موها را به پشت صندلی بیندازند سپس مثل تصاویر متحرکی که خواهید دید، با شمشیرهای سامورایی ۱ متری و کپسول آتش زن به جان موهایتان می افتد. همه این ها به کنار، بوی گز خوردن موها و سوختگی را چطور می شود تحمل کرد؟

در هر حال این سالن زیبایی و این آرایشگر در تمام دنیا طرفداران بسیاری دارد. شیوه کار وی که نوعی تقلید از آرایشگران قرون وسطی است می تواند برای برخی جالب باشد. به تصاویر زیر نگاه کنید شاید نظر شما هم تغییر کند. تصاویر متحرک زیر حجیم تر از عکس های معمولی هستند، لطفا تا بارگذاری کامل آنها اندکی بیشتر شکیبایی باشید.

یکی از روش های عجیب کوتاهی مو

یکی از روش های عجیب کوتاهی مو

یکی از روش های عجیب کوتاهی مو

یکی از روش های عجیب کوتاهی مو

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید