مجله گل گیس

یکی از روش های عجیب کوتاهی مو

روش های عجیب کوتاهی مو
loading...

برای بعضی ها رفتن به سالن زیبایی و کوتاهی مو استرس زا است. استرس از این که قرار است چه مدلی و چقدر موهایتان کوتاه شوند کاملا طبیعی است. این در حالی است که هرگز از ابزار کار آرایشگران نمی ترسید اما اگر بشنوید سالنی در مادرید اسپانیا با نام Alberto Olmedo وجود دارد که آرایشگر آن موها را با شمشیر سامورایی و آتش زدن آنها کوتاه می کند چقدر استرس می گیرید؟ قطعا مطمئن هستید که این آرایشگر پتانسیل خراب کردن موهایتان را دارد. خود قیچی اگر به دست فرد ناشی باشد به تنهایی می تواند ترسناک باشد، ابزار این آرایشگر که دیگر جای خود را دارد.

ترسناک تر اینجا است که در هنگام کوتاهی مو ، خودتان باید مراقب سر و گردنتان باشید. این آرایشگر توضیح می دهد که برای حفاظت جان مشتریان از آنها خواسته می شود تا مثل تصویر زیر به صندلی تکیه داده و موها را به پشت صندلی بیندازند سپس مثل تصاویر متحرکی که خواهید دید، با شمشیرهای سامورایی ۱ متری و کپسول آتش زن به جان موهایتان می افتد. همه این ها به کنار، بوی گز خوردن موها و سوختگی را چطور می شود تحمل کرد؟

در هر حال این سالن زیبایی و این آرایشگر در تمام دنیا طرفداران بسیاری دارد. شیوه کار وی که نوعی تقلید از آرایشگران قرون وسطی است می تواند برای برخی جالب باشد. به تصاویر زیر نگاه کنید شاید نظر شما هم تغییر کند. تصاویر متحرک زیر حجیم تر از عکس های معمولی هستند، لطفا تا بارگذاری کامل آنها اندکی بیشتر شکیبایی باشید.

یکی از روش های عجیب کوتاهی مو
یکی از روش های عجیب کوتاهی مو
یکی از روش های عجیب کوتاهی مو
یکی از روش های عجیب کوتاهی مو
loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.