مجله گل گیس

گالری از بلوز بهاره اسپرت

بلوز بهاره اسپرت
loading...

سلام دو ستان عزیزم  امروز می خوام یک سری از گالری هایی که برای بلوز بهاره واستون آماده کردم رو بهتون نشون بدم که خیلی زیبا هستن و باید بشه از این مدل ها الهام گرفت و یک لباس بسیار زیبا واسه خودمون پیدا کنیم. البته این مدل ها رو نمی دونم توی بازار ایران هم بشه پیدا کرد، ولی من مدل های شبیه به این مدل ها رو دیدم که دوستای نزدیک خودم خریدن و از ترکیه آورده بودن فکر کنم کپی همین محصولات باشه . چون این مدل ها اکثرا اروپای و امریکایی هستن و من عاشق این مدل های بسیار جذاب و دیدنی شون شدم برای همین هم این عکس ها رو به اشتراک گذاشتم تا شما هم از دیدنشون لذت ببرید.

البته برای مدل های ایرانی هم، لباس های خوبی توی بازار خودمون هست که مناسب فصل بهار باشه حالا که کم کم داره هوا رو به گرمی می ره می شه نمونه های توی بازر رو به قیمت های خیلی پایین هم خرید، چون دیگه فصل عوض می شه و مشتری این مدل های بلوز بهاره هم هر روز کمتر می شه و فروشنده ها هم می خوان که این مدل ها رو بفروشن تا سال دیگه هم نمی شه این مدل ها رو نگه داشت چون قدیمی و از مد افتاده می شن. شما دوستای خوبم هم تا هوا کاملا گرم نشده دست بجونبونید و حتما از گالری های لباس های فصلی دیدن کنید در ضمن برای تهیه لباس های مجلسی هم می تونید یه سری به فروشگاه گل گیس بزنید و از مدل های این فروشگاه هم دیدن کنید.

موفق  و بانشاطباشید.

 

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.