اشتبا هات ابرویی


اشتبا هات ابرویی

ابرو ، یک نقش مهم را در زیبایی چشم ها ایفا می کنه ، بنابراین خیلی از خانم ها اهمیت زیادی به ابروهای خود می دهند اما متاسفانه گاهی اوقات اشتباهاتی را در مورد ابروهای خود مرتکب می شن که حتی باعث آسیب رساندن به ابروها می شه. برخی از افراد موهای زیر ابروهای خود را وکس می کنن این روش باعث آسیب رساندن به ریشه ی ابروها می می شه، بهترین روش استفاده از نخ و موچین می باشه. تمیز کردن زیر ابروها به طور روزانه اشتباه است و فقط باید هغته ای یکبار زیر ابروها تمیز بشه تا ریشه ی ابروها آسیب نبینه.

مدل آرایش چش

اشتبا هات ابرویی

اشتبا هات ابرویی

مهمترین نکته برای ابرو ها

اگر موهای سرتان تیره رنگ می باشه نیازی نیست ابروهایتان را مرتب رنگ کنین و آسیب رسانید ، فقط زمانی نیاز به رنگ کردن ابروها دارید که موهایتان روشن باشه. ابروهایتان را به شکلی بردارید که به صورتتان می آید نه به شکلی که مد روز باشه و ممکن است که اصلا روی صورت شما آن مدل جلوه ی نداشته باشه. مداد ابرویی که استفاده می کنین را هر چند وقت یکبار جایگزین سایه و دیگه محصولات ابرو کنین و همیشه از یک محصول تکراری استفاده نکنین. برای این که ابروها حالت طبیعی داشته باشند نباید از ابتدا تا انتهای ابروها را یکدست مداد کشید باید از وسط ابرو تا انتهای ابرو را مداد کشید و ابتدا تا وسط ابروها را کم رنگ تر با پودر یا سایه ی ابرو پر کنین در این حالت ابروها طبیعی تر می باشند.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید