مجله گل گیس

اشتبا هات ابرویی

اشتبا هات ابرویی
loading...

ابرو ، یک نقش مهم را در زیبایی چشم ها ایفا می کنه ، بنابراین خیلی از خانم ها اهمیت زیادی به ابروهای خود می دهند اما متاسفانه گاهی اوقات اشتباهاتی را در مورد ابروهای خود مرتکب می شن که حتی باعث آسیب رساندن به ابروها می شه. برخی از افراد موهای زیر ابروهای خود را وکس می کنن این روش باعث آسیب رساندن به ریشه ی ابروها می می شه، بهترین روش استفاده از نخ و موچین می باشه. تمیز کردن زیر ابروها به طور روزانه اشتباه است و فقط باید هغته ای یکبار زیر ابروها تمیز بشه تا ریشه ی ابروها آسیب نبینه.

مدل آرایش چش

اشتبا هات ابرویی
اشتبا هات ابرویی

مهمترین نکته برای ابرو ها

اگر موهای سرتان تیره رنگ می باشه نیازی نیست ابروهایتان را مرتب رنگ کنین و آسیب رسانید ، فقط زمانی نیاز به رنگ کردن ابروها دارید که موهایتان روشن باشه. ابروهایتان را به شکلی بردارید که به صورتتان می آید نه به شکلی که مد روز باشه و ممکن است که اصلا روی صورت شما آن مدل جلوه ی نداشته باشه. مداد ابرویی که استفاده می کنین را هر چند وقت یکبار جایگزین سایه و دیگه محصولات ابرو کنین و همیشه از یک محصول تکراری استفاده نکنین. برای این که ابروها حالت طبیعی داشته باشند نباید از ابتدا تا انتهای ابروها را یکدست مداد کشید باید از وسط ابرو تا انتهای ابرو را مداد کشید و ابتدا تا وسط ابروها را کم رنگ تر با پودر یا سایه ی ابرو پر کنین در این حالت ابروها طبیعی تر می باشند.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.