گریم مخصوص خانم های بالای ۴۰ سال


گریم مخصوص خانم های بالای 40 سال

سن عاملی تعین کننده در انتخاب سبک آرایش و حتی نوع لوازم آرایشی مورد استفاده برای بانوان است. به عنوان مثال آرایشی که برای یک خانم جوان مناسب به نظر می رسد برای یک خانم مسن می تواند زننده و حتی گاهی اوقات غیر قابل اجرا باشد. در این پست به صورت تخصصی به معرفی نکاتی در مورد گریم مخصوص خانم های بالای ۴۰ سال اشاره می کنیم.

با بالا رفتن سن در خانم ها ضخامت پوست بیشتر شده و در نتیجه کاهش رشد سلول ها سطح پوست مثل سابق درخشان و براق نیست. برای جان بخشیدن به پوست خانم های بالای ۴۰ سال بهترین راه استفاده از رژ گونه صورتی ملایم و یا متمایل به هلویی برای پوست های روشن، و رژگونه عسلی یا کارملی برای پوست های تیره است.

گریم مخصوص خانم های بالای 40 سال

گریم مخصوص خانم های بالای ۴۰ سال

تولید کلاژن در از سن سی سالگی شروع به کاهش کرده و همین امر موجب می شود پلک ها خاصیت ارتجاعی خود را از دست بدهند و دچار افتادگی شوند. برای پوش افتادگی پلک باید مژه ها تا جای ممکن با استفاده از ریمل بلند و پر پشت نشان داده شود.

گریم مخصوص خانم های بالای 40 سال

گریم مخصوص خانم های بالای ۴۰ سال

در این سن لب ها نه تنها مقداری کوچک می شوند بلکه رنگ اولیه خود را نیز از دست می دهند. برای این منظور بهتر است از خط لب های روشن استفاده کرده و از قسمت بیرونی لب مقداری به حجم آنها بیافزاییم.

گریم مخصوص خانم های بالای 40 سال

گریم مخصوص خانم های بالای ۴۰ سال

بسیاری از خانم ها در این سن ترجیح می دهند موهای کوتاهی داشته باشند. از طرفی با تغییراتی هورمونی ایجاد شده در بدن این موها حالت مجعد نیز به خود می گیرد برای حالت بخشیدن و پرپشت نشان دادن موها بهتر است از سرم مو و یا حالت دهنده مو استفاده کنید.

برای پوشش خطوط روی پیشانی نیز می توانید موهای قسمت جلوی سر را به صورت چتری به سمتی از پیشانی شانه کنید. البته این تکنیک برای افرادی مناسب است که حالت چهره آنها مناسب برای استفاده از موی چتری است.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید