مجله گل گیس

گریم مخصوص خانم های بالای ۴۰ سال

گریم مخصوص خانم های بالای 40 سال
loading...

سن عاملی تعین کننده در انتخاب سبک آرایش و حتی نوع لوازم آرایشی مورد استفاده برای بانوان است. به عنوان مثال آرایشی که برای یک خانم جوان مناسب به نظر می رسد برای یک خانم مسن می تواند زننده و حتی گاهی اوقات غیر قابل اجرا باشد. در این پست به صورت تخصصی به معرفی نکاتی در مورد گریم مخصوص خانم های بالای ۴۰ سال اشاره می کنیم.

با بالا رفتن سن در خانم ها ضخامت پوست بیشتر شده و در نتیجه کاهش رشد سلول ها سطح پوست مثل سابق درخشان و براق نیست. برای جان بخشیدن به پوست خانم های بالای ۴۰ سال بهترین راه استفاده از رژ گونه صورتی ملایم و یا متمایل به هلویی برای پوست های روشن، و رژگونه عسلی یا کارملی برای پوست های تیره است.

گریم مخصوص خانم های بالای 40 سال
گریم مخصوص خانم های بالای ۴۰ سال

تولید کلاژن در از سن سی سالگی شروع به کاهش کرده و همین امر موجب می شود پلک ها خاصیت ارتجاعی خود را از دست بدهند و دچار افتادگی شوند. برای پوش افتادگی پلک باید مژه ها تا جای ممکن با استفاده از ریمل بلند و پر پشت نشان داده شود.

گریم مخصوص خانم های بالای 40 سال
گریم مخصوص خانم های بالای ۴۰ سال

در این سن لب ها نه تنها مقداری کوچک می شوند بلکه رنگ اولیه خود را نیز از دست می دهند. برای این منظور بهتر است از خط لب های روشن استفاده کرده و از قسمت بیرونی لب مقداری به حجم آنها بیافزاییم.

گریم مخصوص خانم های بالای 40 سال
گریم مخصوص خانم های بالای ۴۰ سال

بسیاری از خانم ها در این سن ترجیح می دهند موهای کوتاهی داشته باشند. از طرفی با تغییراتی هورمونی ایجاد شده در بدن این موها حالت مجعد نیز به خود می گیرد برای حالت بخشیدن و پرپشت نشان دادن موها بهتر است از سرم مو و یا حالت دهنده مو استفاده کنید.

برای پوشش خطوط روی پیشانی نیز می توانید موهای قسمت جلوی سر را به صورت چتری به سمتی از پیشانی شانه کنید. البته این تکنیک برای افرادی مناسب است که حالت چهره آنها مناسب برای استفاده از موی چتری است.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.