مجله گل گیس

تمیز کردن حرفه ای قلم موی آرایشی

تمیز کردن حرفه ای قلم موی آرایشی

از آنجا که یکی از خصلت های زنانه پاکیزگی محسوب می شود؛ این امر در تمامی رفتارها و زمان ها صادق است. یکی از مواردی که تمیزی و بهداشت آن بسیار حائز اهمییت است، لوازم آرایش می باشد؛ که بسیار از دید افراد پنهان می ماند. در میان همه ی لوازم آرایشی، آنچه که بیشتر حائز اهمییت است، تمیز کردن قلم موی آرایشی است. یک قلم ‌موی آرایشی خوب، دارایی گرانبهایی برای خانم‌ها محسوب می‌شود. مراقبت از قلم‌ مو علاوه بر اینکه عمر آن را بیشتر می‌کند، باعث افزایش کارایی حرفه‌ای آن نیز می‌شود.
قلم ‌موهای نو، نرم و مخملی به نظر می‌رسند. مواد آرایشی را به خوبی جذب کرده و روی صورت می‌کشند؛ اما با گذشت زمان سر مویی قلم‌‌ها، فرسوده و کهنه می‌شود و دیگر هم نرم نخواهند بود. مراقبت از قلم موی آرایشی کار دشواری نیست. با مراقبت از آنها می‌توانید دوام آنها را بیشتر کنید.
قلم موهای با کیفیت طوری طراحی شده‌اند که چند سالی دوام داشته باشند، منوط به اینکه چربی و مواد اضافی روی آنها باقی نماند.

نکاتی درباره نگهداری و تمیز کردن قلم موی آرایشی:

  • قلم موی آرایشی خود را حرفه‌ای تمیز کنید.
  • قلم موی آرایشی خود را به طور منظم تمیز کنید.

دست کم باید هفته‌ای یکبار سر قلم مویتان را با شوینده‌های غیر صابونی بدون رنگ، شستشو دهید. بهترین و مناسب‌ترین شوینده برای تمیز کردن قلم مو، شامپوی بچه است چرا که حاوی سولفات نیست.

تمیز کردن حرفه ای قلم موی آرایشی
تمیز کردن حرفه ای قلم موی آرایشی

مراحل تمیز کردن قلم موی آرایشی

  1.  ابتدا قلم مو را با آب ولرم به خوبی خیس کنید.
  2. سر قلم مویتان را به مایع شوینده آغشته کنید.
  3. با کمک یک اسفنج تمیز سر قلم مو را مالش دهید.
  4. قلم مو را آبکشی کنید.
  5.  بار دیگر سر قلم مو را به مایع شوینده آغشته کنید و با اسفنج مالش دهید. این کار باید تا زمانی که رنگ‌های اضافی بر روی آن باقی است تکرار شود.
  6.  سر قلم مو را با دست به آرامی فشار دهید تا آب اضافی آن گرفته شود.
  7. قلم مو را به حالت افقی روی یک دستمال خشک قرار دهید تا خشک شود.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.