مدل کلاه و چتر بامزه برای بهار


مدل کلاه و چتر بامزه برای بهار

از اونجا که توی این ماه دیگه کم کم باید به فکر مدل لباس و وسایل شیک برای عید باشیم، امروز براتون کلکسیونی از کلاه و چتر می باشد که بسیار زیباست در نظر گرفتم. بد نیست با دیدن و الهام گرفتن از مدل های زیبا و بامزه این کلاه و چتر ها برای دخترها و نوجوانان شیرینتون به اونها در انتخاب یک ست زیبا برای عیدشون کمک کنید. این مدل ها که بر گرفته از بهترین مزون های روز اروپا می باشند تنها به دلیل استقبال شما عزیزان از کلکسیون های منتشر شده در مجله گل گیس در نظر گرفته شده.

طراحی این مدل ها که اغلب با رنگ بندی های شاد و زیبا و با رنگ های زنده و گرم در کنار یکدیگر انتخاب شده در کنار نقوش حکاکی شده …. ظاهر زیبا و بسیار جالبی را به این مجموعه از کار ها داده است. در کشور ما کمتر کسی است که کیف وکلاه و چتر خود را با یکدیگر ست می کند، از این رو شما تولید کننده های محترم که بیننده ی این مجموعه ها می باشید به راحتی با الهام گرفتن از این مدل ها می توانید طراحی ها و مدل های زیبایی را برای نوجوانان عزیزمان تولید و به فروش برسانید.

 

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید