مدل های مد پوشیده


مدل های مد پوشیده

همیشه لازم نیست برای روی مد بودن و به قولی امروزی بودن حجاب  نداشته باشیم. گاهی اوقات ما می تونیم زیبایی خودمون و با لباس هایی که تنمان می کنیم بیشتر نمایش بدیم. با این کار هیچ محدودیتی در هیچ کجا نخواهیم نداشت. مثلا برای کسانی که شاغل هستند و باید لباس های پوشیده بپوشند؛ لازم نیست دیگه مانتو های آزاد و بلند با رنگ های تیره سورمه ای و مشکی در کنار شلوارهای پارچه ای بپوشند، باشه قبول باید پوشیده باشید، اما لازم نیست که خفقان کننده هم باشید. خیلی راحت اگر کمی زرنگ باشید می تونید با یک تیر دو نشان بزنید، یعنی این که طوری لباس بپوشید که واقعا شیک و فانتزی باشه. آخه بعضی ها فکر می کنند این که میگن لباس پوشیده باشید یعنی این که مثل کارگرهای کارخونه های نخ ریسی یا سیگار سازی جنوب شرقی آسیا به طرز رقت انگیزی برن سر کار و وقتی آدم قیافه هاشونو می بینه جیگرش لخته لخته بشه.

حالا همه ی این ها به کنار، بعضی ها جوری سر کار لباس می پوشن که وقتی همکاراشون اون ها رو در محیط های غیر کاری می بینن اصلا نمیشناسن، می دونید چرا؟ چون یه عادتی که در بین ما ایرانی ها وجود داره اینه که هرچی لباس های درجه دو و سه که داریم میگیم ای بابا واسه سر کار که خوبه چرا بدم به یکی دیگه گشاده، سوراخه، وایتکس ریخته، مال زمان مجردیم بوده و … عیب نداره به درد سر کار که می خوره!

عزیزم سر کار رو بهانه بد تیپی خودت نکن!

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید