نسخه ای خانگی برای پر پشت کردن ابرو


Copy bushy eyebrows home (2)

یکی از اساسی ترین بخش های جلوه بخشیدن به صورت و زیبایی آن ، ابرو ها هستند که این روز ها نقش بسیار زیادی در مد و آرایش نیز بازی می کنند. با به روی کار آمدن مدل های ابروهای پهن برای بسیاری از خانم ها هماهنگ شدن با این مد بسیار سخت و عذاب آور شده است، زیرا ممکن است برخی از خانم ها به دلیل عواملی مثل ژنتیک و یا استفاده از لوازم آرایش نا مناسب و نا مرغوب سبب ریزش ابروهایشان شده. از طرفی هم علاقه ای به استفاده از روش های زیبا کردن موقت مثل تتو و یا هاشور ندارند. امروز تصمیم گرفتیم با ارائه ی راهکارهای خانگی به این دسته از عزیزان کمک کنیم، البته هرگز نباید انتظار داشت که استفاده از این دستور ها به شدت بر تراکم و مقدار ابروها تاثیر گذار باشد، بلکه استفاده از این مواد در طولانی مدت و به مرور زمان سبب افزایش نسبی مقدار و تراکم ابروهای شما خواهد شد.

چند نمونه از خواص مواد غذایی مختلف برای پر پشت کردن ابروها

استفاده از روغن کرچک

کی از بهترین و قدیمی ترین روش ها استفاده از روغن کرچک است که استفاده از ان تضمینی و کاملا تایید شده است. برای این کار با ماساژ مقداری روغن کرچک بر روی ابرو شاهد رشد موهای جدید در این ناحیه خواهید بود. روغن کرچک تاثیر زیادی در از بین بردن چروک های دور چشم دارد که از این لحاظ یکی از اسرار کار پزشکان زیبایی نیز به شمار می اید.

استفاده از اب پیاز

یکی دیگر از بهترین روشها برای پرپشت کردن ابروها استفاده از اب پیاز است که ماساژ اب پیاز بر روی ابرو باعث گردش خون در این ناحیه شده و موجب ضخیم شدن و رشد موهای جدید می شود.

استفاده از روغن نارگیل

استفاده از روغن نارگیل علاوه بر پرپشت کردن ابروها موجب تیره تر شدن ابرو ها هم می شود. روغن نارگیل یکی از بهترین دارو ها برای ترمیم موهای اسیب دیده و ضعیف است.

نسخه ای خانگی برای پر پشت کردن ابرو

نسخه ای خانگی برای پر پشت کردن ابرو

رژیم غذایی مناسب و مغذی

داشتن ویتامین های E, C, A در رژیم غذایی روزانه.

آلوئه ورا

یکی دیگر از بهترین گزینه ها برای رشد ابرو ها استفاده از گیاه آلوئه ورا است.

شیر

ماساژ شیر بر روی ابرو ها موجب تغذیه و رشد ابرو ها می شود.

ویتامین E

 ماساژ این ویتامین بر روی ابر موجب رشد ابرو ها و تقویت انها می شود. برای این کار یک کپسول از این ویتامین را باز کنید و با استفاده از برس ابرو ان را بر روی ابرو ها بکشید.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید