مجله گل گیس

با روغن نارگیل آشنا شوید ( قسمت اول )

با روغن نارگیل آشنا شوید ( قسمت اول )
loading...

باید گفت که روغن نارگیل مانند دیگر توصیه های بهداشتی یک مد زودگذر یا روند کم تاثیر نیست، تشخیص واقعیت از داستان در مورد فواید روغن نارگیل بسیار سخت است. ما شما را با اصول اولیه این درمان موی هزار ساله آشنا می کنیم ، و سپس خودتان تصمیم می گیرید.
در مکان هایی که نارگیل به وفور رشد می کند(مانند فیلیپین، هند و تایلند)، دیدن ضخامت موهای براق غیر معمول نیست برای بسیاری ازما این یک خواسته است که موهای این گونه داشته باشیم ولی تصورعموم مردم این است که عامل این زیبایی ژنتیک است؟ شاید این یک تصور غلط باشد در ادامه خواهیم دید!
روغن نارگیل به عنوان یک داروی زیبایی هزاران سال مورد استفاده بشر قرار گرفته است، و حتی امروزه نیز نقش بزرگی در آیورودا، سیستم دارویی سنتی هند ایفا می کند. مطالعات دارویی مدرن نشان داده است که روغن نارگیل دارای خواص ضد التهابی و ایمنی، تقویت و همچنین برنامه های کاربردی زیبایی برای پوست و موی سالم می تواند باشد.

با روغن نارگیل آشنا شوید ( قسمت اول )
با روغن نارگیل آشنا شوید ( قسمت اول )

عملکرد روغن نارگیل
روغن نارگیل یکی از بهترین مواد مغذی طبیعی برای موهای شما است. این خواص ضد میکروبی و ضد قارچی این گیاه باعث می شود از شوره سر و یا شرایط دیگر تخریب کننده مو جلوگیری کند. روغن حاصل از میوه درخت نارگیل، با وزن مولکولی کم می تواند بسیار موثر تر از آن باشد که تصور می کنید، به این معنی که روغن نارگیل به آسانی می تواند بانفوذ درالیاف مو شده، آنها را مرطوب نگاه دارد و باعث کاهش از دست دادن پروتئین در موهایتان شود. از آنجا که موعمدتا از پروتئین ساخته شده، از دست دادن پروتئین به طور منظم می تواند مسئول به پایان رسیدن عمر آنها به دلایلی مانند خشکی و شکنندگی باشد. شواهد علمی مستند اثبات کرده اند با استفاده از روغن نارگیل قبل و بعد از استفاده از شامپو موها را قوی تر و درخشانتر می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این گیاه پر خاصیت با ما در مطلب با روغن نارگیل آشنا شوید ( قسمت دوم ) در هفته آینده همراه شوید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.