بازسازی کفش ها
بازسازی کفش ها

بازسازی کفش ها

چرا همیشه باید کفش های تکراری به پا کنیم؟ آیا می دانید با یک تغییر کوچک و بسیار ساده می توانید ظاهری جدید و جذاب به کفش های قفسه اتاقتان ببخشید؟ در این مطلب ما را دنبال کنید تا طریقه بازسازی کفش ها قدیمی و ایجاد ظاهری نو به کفش ها را به صورت تصویری بیاموزید.

لوازم مورد نیاز برای بازسازی کفش ها

بازسازی کفش ها
بازسازی کفش ها

برای بازسازی کفش ها لوازم زیر مورد نیاز است:

  • مقداری پورد اکلیل: پودر اکلیل در سایزهای مختلفی موجود است هر چه سایز دانه ها کوچکتر باشد ظاهر کفش بهتر می شود. همچنین در رنگ های متنوعی نیز در بازار موجود می باشند شما می توانید از ترکیب رنگ های مختلف و یا به صورت تک رنگ متناسب با لباس مجلسی مورد استفاده از آن استفاده کنید.
  • چسب چوب یا چسب مایع
  • قلمو
  • ظرف پلاستیک برای مخلوط کردن
  • چسب کاغذی
  • روزنامه: دقت کنید که کار کردن با اکلیل می تواند کثیف کاری زیادی را به همراه داشته باشد پس محلی که می خواهید در آن کار کنید را با روزنامه کاملا بپوشانید.

مراحل کار بازسازی کفش ها

کفش مناسب، ساده و کاملا تمیزی را برای این کار انتخاب کنید. در صورتی که کفش های قدیمی که رنگ و روی آنها تغییر کرده است دارید می توانید به سادگی از آنها استفاده کنید زیرا پس از این بازسازی ظاهر آن کاملا تغییر می کند.

بازسازی کفش ها
بازسازی کفش ها

با استفاده از چسب کاغذی کف و قسمت هایی از کفش را که نیاز به بازسازی ندارند بپوشانید. با کمک این چسب می توانید خطوط کناری کفش را نیز کاملا صاف در بیاورید.

بازسازی کفش ها
بازسازی کفش ها

در ظرف پلاستیک به میزان مساوی از چسب و اکلیل را ریخته و با یک تکه چوب خوب مخلوط کنید. یادتان باشد میزانی از این مواد را که در این مرحله نیاز دارید درست کنید زیرا برای مرحله بعدی مواد خشک می شوند.

بازسازی کفش ها
بازسازی کفش ها

سپس با استفاده از قلمو لایه ای از مواد را بر روی کفش مالیده و صبر کنید کاملا خشک شود.

بازسازی کفش ها
بازسازی کفش ها

این کار را چندین بار تکرار کنید تا سطح کفش کاملا پوشانده شود.

بازسازی کفش
بازسازی کفش

همچنین ببینید

ست های ساده و شیک برای پاییز ۹۵

باز هم پاییز از راه رسید. فصلی که نه گرم است و نه سرد. در …

دیدگاهتان را بنویسید