مجله گل گیس

همه چیز در مورد میکروپیگمنتیشن

همه چیز در مورد میکرو پیگمنتیشن
loading...

آرایش با میکروپیگمنتیشن یک آرایش دائمی محسوب می شه و باید برای این نوع از آرایش یک تصمیم قطعی داشته باشید، پس حسابی برای انجام اون تحقیق کنید. این مقاله به نکته هایی پیرامون این کار پرداخته امیدوارم مفید باشه.

میکرو پیگمنتیشن چیه؟

میکروپیگمنتیشن تزریق ریزدانه‌های رنگی در حد فاصل قسمت رویی اپیدرم و زیرین درم پوست است. این کار برای رنگین کردن نواحی مورد نظر انجام ‌می شه. امروزه بیشتر خانم‌ها دلشان می‌خواهد همیشه آراسته باشند اما شاید فرصت و حوصله اینکه هر روز دستی به‌صورت خود بکشند نداشته باشن. شاید به همین دلیل تاتو و بعدها میکروپیگمنتیشن طرفداران زیادی پیدا کرده.

فرق بین میکروپیگمنتیشن با تاتو

میکروپیگمنتیشن با تاتوی سنتی تفاوت‌هایی داره. اولین تفاوت در دستگاه میکروپیگمنتیشن است. امروزه دستگاه‌هایی برای این کار استفاده می شه که ارتباط اجزای ثابت آن با قسمت‌های قابل‌تعویض و یکبار مصرف‌شان قطع شده و اصطلاحا جریان برگشتی به عقب ندارند و تضمینی بر سلامت انجام آن از نظر انتقال نیافتن بیماری از فردی به فرد دیگه هست. سوزن یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده در کیفیت میکروپیگمنتیشن محسوب می شه. کارتریج دستگاه میکروپیگمنتیشن است که یکبار مصرف است و به جای سوزن‌های یکبار مصرف در دستگاه‌های سنتی تاتو به کار می‌رود که با سیستم بسته‌ای که دارند، تضمین‌کننده عدم‌برگشت خون و انتقال ترشحات از فردی به فرد دیگه هست. سوزن کارتریج های استانداره کاملا تیز بوده و با حداقل تخریب بافت، کاشت رنگدانه ها را به نحو مناسبی انجام میدن.

رنگ در روش میکروپیگمنتیشن

انتخاب رنگ مناسب برای میکروپیگمنتیشن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در صورت استفاده از رنگهایی که بر اساس اصول بهداشتی تولید نشده اند، سلامتی افراد با مخاطره جدی می ندازه. برای اطمینان از عدم وجود حساسیت به رنگ میکروپیگمنتیشن هم در مواردی آزمون رنگ و حساسیت تقریبا ۷ روز قبل از انجام عمل انجام می شه که نتایج آن نشان می‌دهد رنگدانه باعث واکنش ناخواسته ‌می شه یا نه. معمولا برای انجام آن، کمی کوچکی از رنگدانه یا رنگدانه‌های مورد نظر جداگانه به پوست وارد ‌می شه.

لیزر موهای زائد
قیمت لیزر موهای زائد

همه چیز در مورد میکرو پیگمنتیشن
همه چیز در مورد میکرو پیگمنتیشن

هاشور با میکرو پیگمنتیشن

با تکنیک میکروپیگمنتیشن می‌توانیم تاتو ابرو انجام دهیم و شکل ابروها را مو به مو در موارد کم‌پشتی خیلی ظریف و پراکنده اصلاح کنیم. حتی با تاتو ابرو می‌توان با بالا بردن ناحیه خارجی ابرو، شکل دادن به ابرو یا باز کردن ابرو، چهره را زیباتر و جوان‌تر کرد. در صورت وجود نداشتن تناسب بین دو ابرو هم امکان یکنواخت کردن آنها با میکروپیگمنتیشن وجود داره. اصلاح رنگ و شکل ابروها هم با این روش انجام ‌می شه.

میکرو پیگمنتیشن برای چشم

با روش میکروپیگمنتیشن میتوان آرایش چشم به صورت دائمی داشته باشیم. میکروپیگمنتیشن روی پلک هم انجام ‌می شه و می‌توان با آن باعث بیشتر به نظر رسیدن تراکم مژه‌ها شد. همچنین میکروپیگمنتیشن چشم برای کشیدن خط چشم روی پلک با رنگ‌های مختلف (تاتو خط چشم)، تصحیح افتادگی چشم، کشیدن مژه‌ها در موارد وجود نداشتن مژه، اصلاحات افتادگی پلک با صاف کردن ناحیه داخلی و روشن کردن به کار می ره.

میکروپیگمنتیشن روی لب

میکروپیگمنتیشن لب با هدف‌های مختلفی مانند ساخت مجدد حالت لب، تقویت رنگ خود لب به‌صورت کامل یا جزیی، اصلاح تقارن در مواردی که به علت تصادفات رانندگی یا سایر موارد مثل جای جراحی، لب شکری که یک نقص مادرزادی است بعد از اتمام مراحل جراحی، اصلاح چروک‌های بالای لب با تکنیک‌های پیشرفته، افزایش حجم لب به کمک تکنیک‌های سایه روشن انجام ‌می شه.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.