مجله گل گیس

راز های نگفته ای در مورد آرایش صورت که نمی دانید

راز های نگفته ای در مورد آرایش صورت که نمی دانید
loading...

راز های آرایشی که شما نمی توانید به آنها پی ببرید را در اینجا برای شما باز گو می کنیم، که با دانستن این راز ها و انجام دادن و یا ندادن انها می توانید نه تنها در میان سایر خانم ها متفاوت باشید، بلکه از این به بعد با رعایت آنها چهره ای صد در صد متفاوت داشته باشید.

گام به گام با راز های آرایش صورت

کانسیلر شما را پیر می کنه

هیچوقت بدون استفاده از کرم دور چشم، از کانسیلر در زیر چشمانتان استفاده نکنین قبل از استفاده از کانسیلر چند لحظه صبر کنین تا کرم دور چشم جذب بشه. ضخامت و خشکی کانسیلر، تنها باعث ‌می شه که پوست ترک خورده بنظر بیاد.

سایه‌ی چشم ترک می‌خوره

اگر اول به پلکتان پودر نزنید، سایه‌ی چشم چین خواهد خورد. تمام سایه‌های چشم، به زیرسازی نیاز دارند. اما برخلاف افسانه‌های رایج، کرم چشم یا کانسیلر در روی پلک‌هایتان، باعث نمی شه که سایه برای مدت طولانی‌تری ثابت بماند و در نهایت پلک چربی خواهید داشت.

لب‌های نازک کلفت بنظر نمی یان

هرگز بیرون از خط طبیعی لب یا در گوشه‌ی لب‌ها، خط لب نکشید. به جای این کار، رژ لب هایی با رنگهای روشن یا متوسط انتخاب کنین و در وسط لب پایین‌تان، کمی برق لب بمالید.

آرایش صورت

راز های نگفته ای در مورد آرایش صورت که نمی دانید
راز های نگفته ای در مورد آرایش صورت که نمی دانید

کنترل خط چشم مایع سخته

مگر اینکه ساعت‌ها تمرین کرده باشید! کشیدن خط چشم مایع، بدرستی و در یک خط مستقیم، بدون پوستی که امتداد خط مژه را نشون بده، واقعا سخته.
با قلم کار کنیدآرایش کردن، درست مانند پختن کیک یا دوختن لباس، یک هنر است. برای ساختن یک چهره‌ی بی عیب و نقص، به ابزارهای مناسبی نیاز دارید. بنابراین، چند قلم‌موی با کیفیت بخرید.

صورت تون رو پیر تر نشون ندید

باید توجه کنین که ابروی شما، یک نقش طبیعی هست. سعی کنین برای پر کردن نواحی پراکنده‌ ابرو، بجای یک مداد سفت از پودر ابرو استفاده کنین تا تاثیر لطیف‌تری رو تجربه کنید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.