مجله گل گیس

آیا عطر ها بر روی پوست های چرب بهتر می مانند؟

آیا عطر ها بر روی پوست های چرب بهتر می مانند
loading...

سلام طراوت هستم و امروز می خوام یک مطلب در مورد خانوم هایی بنویسم که با این عنوان شروع می شه آیا عطر ها بر روی پوست های چرب بهتر می مانند؟

طبق معمول در متن سعی کردم تا جای ممکن از گفتن واژه های غیر خودمونی استفاده نکنم و برای شما عزیزان بهترین مطلب ها رو آماده کنم مجله گل گیس و همکار های من توی بخش تحریریه مجله آرزوی خوشبختی برای شما دوستان می کنند و از همینجا هم به دوستانی که مطالب بنده رو با اسم یا بدون اسم من توی جاهای مختلف نت و مجلات دیگه انتشار می دن و حرفی هم از من نمی برن تشکر که نمی تونم بکنم ولی خسته نباشن حالا چه فرقی می کنه که دوستان بدونن نویسنده مطلب کیه این مهمه که این مطالب به دست خانوم ها برسه و ازش استفاده کنن.

مصرف عطر می‌تواند موجب بروز حساسیت در افراد می شه و یک درصد از افرادی که از عطر استفاده می‌کنند احتمال بروز درماتیت پوستی زیاد است. عطر بر پوست‌های چرب بهتر و در مدت زمان بیشتر می‌ماند.یک متخصص پوست و مو گفت: ۴ نوع پوست چرب، خشک، نرمال و مخلوط وجود داره که عطر بر پوست‌های چرب بهتر و در مدت زمان بیشتر می‌ماند.

آیا عطر ها بر روی پوست های چرب بهتر می مانند
آیا عطر ها بر روی پوست های چرب بهتر می مانند

حساسیت به عطرها

متخصصین پوست و مو معتقد هستند درصد خیلی کمی از مردم در اثر استعمال عطر دچار برلوک درماتیت می‌شوند که پوست این افراد در اثر استعمال عطر و در معرض بودن آفتاب تیره ‌می شه. نوع پوست بر بوی عطر تأثیر می‌گذارد و برای هر پوستی باید عطر مناسب را انتخاب کرد. ۴ نوع پوست چرب، خشک، نرمال و مخلوط وجود داره که عطر بر پوست‌های چرب بهتر و در مدت زمان بیشتر می‌ماند.

محل زدن عطر کجا باید باشه؟

عطر را باید در نقاط نبض دار بدن استفاده می شه به دلیل اینکه در این نقاط جریان خون قوی و پوست گـرم تر از دیگه نقاط است و بوی عطر بهتر احساس می شه که می‌توان به مچ دست، پشت گوش، قـفسه سیـنـه و گـردن اشاره کرد. و حتما هم باید در استفاده از عطر جانب اعتدال را رعایت بشه چون اگر زیادی از این محصول استفاده کنیم دیگران نه تنها جذب ما نمی شن بلکه از اطراف ما هم پراکنده می شن.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.