مجله گل گیس

در مورد خرید سایه چشم چه می دانیم؟

در مورد خرید سایه چشم چه می دانیم
loading...

سلام طراوت هستم و امروز می خوام یک مطلب در مورد خانوم هایی بنویسم که با این عنوان شروع می شه  در مورد خرید سایه چشم چه می دانیم؟

طبق معمول در متن سعی کردم تا جای ممکن از گفتن واژه های غیر خودمونی استفاده نکنم و برای شما عزیزان بهترین مطلب ها رو آماده کنم مجله گل گیس و همکار های من توی بخش تحریریه مجله آرزوی خوشبختی برای شما دوستان می کنند و از همینجا هم به دوستانی که مطالب بنده رو با اسم یا بدون اسم من توی جاهای مختلف نت و مجلات دیگه انتشار می دن و حرفی هم از من نمی برن تشکر که نمی تونم بکنم ولی خسته نباشن حالا چه فرقی می کنه که دوستان بدونن نویسنده مطلب کیه این مهمه که این مطالب به دست خانوم ها برسه و ازش استفاده کنن.

یک:

لوازم آرایشی در مکان های مختلفی عرضه می شن. گول ظاهر پرزرق و برق فروشگاه ها را نخورید و بدانید که یک فروشگاه خوب باید در وهله اول بخشی مخصوص «تستر»ها داشته باشه. اگر فروشنده ای نمی گذارد جنسی را امتحان کنین و با اخم شما را از درخواست تستر پشیمان می کنه، بدانید که در این مورد حق با شماست و اگر در فروشگاهی تستر در اختیارتان قرار نگرفت، از آنجا خرید نکنین. و حتما این مورد رو هم به دوستانتون بگید.

گرون یا ارزون

شاید با خودتان فکر کنین که سایه های ارزان هم عملکرد سایه های گران تر را دارند بعد چرا پول بیشتری خرج کنیم؟ در پاسخ باید بگویم که سایه های گران تر بی دلیل گران نیستند. این سایه های گران که معمولا پودری اند، رنگدانه های با کیفیت تری دارند و بادوام ترند. و در فروشگاه های معتبر هم باید به سراغ آنها باشید.

در مورد خرید سایه چشم چه می دانیم
در مورد خرید سایه چشم چه می دانیم

کدوم سایه رو بخرم؟

اگر نمی دانید از میان آن همه رنگ زیبا کدام ترکیب رنگ سایه را تهیه کنین، فروشنده آن بخش را صدا کنین تا شما را در خرید سایه ای مناسب راهنمایی کنه. حتی می تونید همراه یکی از دوستان یا اعضای خانواده تان به فروشگاه بروید تا با خیال راحت تری خرید کنین. ولی تصمیم نهایی رو خودتون بگیرید.

انتخاب رنگ سایه

در انتخاب رنگ نه تنها به رنگ چشم، بلکه به حالت چشم ها و رنگ پوست تان هم توجه کنین. نباید رنگی را انتخاب کنین که دقیقا هم رنگ چشم هایتان باشه. رنگ سایه باید با رنگ چشم ها تضاد ملایمی داشته باشه.

رنگ های پر کاربرد را انتخاب کنید

در انتخاب رنگ ها فقط قشنگی رنگ را در مقایسه با سایر رنگ های موجود در نظر نگیرید. ببینید رنگ مورد نظر با لباس ها و روسری هایتان هماهنگی داره یا نه. ممکن است رنگ زیبایی را انتخاب کنین که به صورت تان می آید اما چون با اکثر لباس هایتان هماهنگ نیست هرچند ماه یک بار بتوانید از آن استفاده کنین و عملا پولتان را به باد ببدید. و اینجاست که واقعا شما پولتون رو هدر دادید.

روش در ست انتخاب سایه

حال که چند رنگ سایه را انتخاب کرده اید باید آنها را روی چشم هایتان هم امتحان کنین. برای این منظور ابتدا پشت چشم هایتان را با دستمال مرطوب کاملا از آرایش قبلی یا سایه هایی که می خواهید بخرید پاک کنین بعد سایه جدید را با ملایمت به پشت چشم بزنید. لازم نیست پلک تان را به لایه ای ضخیم و عریض از سایه آغشته کنین. همین که رنگ آن را بر پوستتان ببینید و تشخیص ببدید به حالت و رنگ چشم هایتان می آید، کافی است.

خط چشم را فراموش نکنین

برای تکمیل آرایش چشم به خط چشم هم نیاز دارید؛ به عبارتی سایه بدون خط چشم فایده نداره خط چشمی با رنگ ملایم تا تیره انتخاب کنین. همیشه خط چشم را قبل از سایه به چشمانتان بزنید.

لنز های تماسی و سایه ها

اگر لنز چشمی استفاده می کنین، باید در استفاده از سایه و خط چشم دقت بیشتری داشته باشید. ورود خرده های لوازم آرایش حین استفاده از لنز به چشم ها، سبب تحریک جدی چشم ها خواهد شد.

سایه های بعد از دوران زایمان

بعد از زایمان، بعضی از خانم ها کمی افسرده و خسته به نظر می رسند. برای رفع این حالت، بهتر است از سایه های بژ، طلایی، هلویی، کالباسی، هندوانه ای و گلبه ای استفاده کنین.

سایه های پودری

سایه های پودری را می توان با فرچه، مستقیما به چشم زد یا ابتدا با آب مخلوط کرد بعد از آنها استفاده کرد. سایه های کِرِمی معمولا براق اند و می توان آنها را با انگشت پشت چشم کشید. البته بعد از مدتی چروک های چشم را مشخص می کنن. که اگر مثل من سنتون هم یکمی فقط یه کمی بالاست پس از این مدل سایه ها استفاده نکنید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.