مجله گل گیس

خرید،احساس خوش زنانه

خرید،احساس خوش زنانه
loading...

خرید که همیشه صفت نسبت داده شده به زنان است، هیچ گاه برای یک مرد شیرینی و حلاوتش قابل درک نیست. این میل و احساس شیرین که در دنیای هر زنی وجود دارد هرگز قابل تغییر نیست و شاید هیچ گاه هیچ لذتی نتواند جایگزین آن شود.

خرید چه حسی دارد

این که هر زن و خانمی با دیدن ویترین های مغازه ها و یا تبلیغات در صفحات مجازی ترغیب به خرید می شوند و به قول خودی ها دست و پایشان شل می شود، هرگز و هرگز نقش بازی کردن نیست. خرید کردن که به زن ها حس خوش تغییرات و نو شدن می دهد و در رویای هر زن یک تصور زیبا از دنیای اطراف است. این حس که شاید هرگز برای مردان قابل تصور هم نباشد، حتی قابل توصیف هم نیست. گاهی وقت ها لازم است که ما به لذت های کوچک دل خوش باشیم و به نوعی به خودمان هدیه نیز بدهیم، این احساس که من هنوز زنده هستم و می توانم زندگی کنم و احتیاج به تغییرات دارم، نه تنها بد نیست، بلکه بسیار هم جای تحسین دارد. اگر هر فرد احساس خوش بودن را تجربه نکند، پس به چه دلیل امید و آرزو برای زندگی داشته باشد. این امید به زندگی که بخش بزرگی از آن در دنیای زنانه به خرید کردن تعلق دارد، هرگز بناید سرکوب و یا به زور منع شود. در این صورت به شدت در روحیه و خلق و خوی او تاثیر گذاشته و به سرعت نا امید می شود.

گاهی دست و دلباز باشید

گاهی اوقات برای خود دست و دلباز باشید و با این کار به خودتان ثابت کنید که شما ارزشمند هستید و این تلاش روزمره در زندگی برای خودتان است. این که ما همیشه به فکر پس انداز کردن باشیم سبب می شود از خودمان غافل بشویم، به عبارت دیگر اگر خودتان را به دست فراموشی بگذارید و اولویت ها را در زندگی فقط حل مشکلات بگذارید شکی نداشته باشید که به زودی شکسته شده و نا امیدی حاصل این رها کردن است.

خرید،احساس خوش زنانه
خرید،احساس خوش زنانه

با چه کسی خرید برویم؟

اگر نظر، سلیقه و یا تایید فردی برای شما مهم است، هرگز بدون او به خرید نروید. حس دلزدگی که عادت بسیاری از خانم است، گاها به دلیل عدم تایید از سوی فردی است که نظرش برای آنها مهم است. این احساس که به شدت مردان را عصبی می کند، به آنها این حس را القا می کند که شاید هر چیزی برای شما بخرند ممکن باشد به سرعت از آن دلزده شوید و آن را کنار بگذارید، پس از ابتدا به جای تلف کردن وقت خود و تجربه احساس نا خوشایند با کسی که کارتان لنگ تایید  اوست به خرید بروید.

همیشه در خرید کردن اعتماد به نفس داشته باشید و اگر دلتان در چیزی گیر کرد، حتما سعی کنید آن را بخرید و از این فرصت های کوچک برای لذت بردن و شاد زندگی کردن استفاده کنید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.