مجله گل گیس

نکاتی در مورد کاهش وزن پس از بارداری

نکاتی در مورد کاهش وزن پس از بارداری

حالا که نوزادتان به سلامت به دنیا آمده نگران افزایش وزن دوران بارداری هستید؟ نگران نباشید ما در این مطالب نکاتی در مورد کاهش وزن پس از بارداری را به شما متذکر می شویم که با رعایت آنها تا حد زیادی می توانید به وزن قبل از دوران بارداری برسید.

نکته اول این که باید بدانید از این پس تا چند ماه آینده باید مراقب چیزی که می خورید باشید و ورزش را فراموش نکنید. رعایت این نکات برای کسانی که قبل از بارداری نیز افزایش وزن داشته اند مهم تر است و مدت زمان بیشتری را ( حدودا یک سال ) می طلبد.

نکاتی در مورد کاهش وزن پس از بارداری
نکاتی در مورد کاهش وزن پس از بارداری

برخی از پزشکان معتقد هستند که این افزایش وزن با رژیم غذایی سخت و ورزش های طولانی مدت از بین خواهد رفت اما در مقابل نیز در طب جدید نظریه ای وجود دارد که اثبات می کند تداوم و صبر و شکیبایی نقطه عطف در تمارین و رژیم غذایی است. در حقیقت این گروه از پزشکان معتقد هستند تداوم و صبر در رعایت یک رژیم غذایی معمول همان اثری را در دراز مدت بر روی چربی ها دارد که رژیم های سخت در کوتاه مدت می گذارند با این تفاوت که عوارض جانبی کمتری نیز دارند.

از دیگر نکاتی که علاوه بر رژیم غذایی ساده و آسان اما ممتد می تواند به شما در کاهش وزن کمک کند می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • شیر دادن به نوزاد
  • نوشیدن مایعات
  • تحرک و ورزش کردن
  • کاهش زمان خوابیدن

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.