شال گردن های جدید امسال


شال گردن های جدید امسال

اگر شما هم مثل من گرمایی هستید و هنوز استفاده از شال گردن های زمستانی و بافت را زود می دانید، این مدل های شال گردن های جدید امسال مناسب این فصل است. در بافت و طراحی این شال ها هرگز از بافتنی و یا تار و پود ضخیم استفاده نشده و بسیار نرم و در عین حال گرم می باشند. این مدل  شال گردن ها در اروپا فقط برای استفاده در دور گردن استفاده می شود، اما ما خانم های ایرانی به راحتی می توانیم از آن برای شال سر هم استفاده کنید.

همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید رنگ بندی این شال ها شامل ترکیبات و یا ته مایه هایی از رنگ های نارنجی، خردلی، گلبهی، زرد و خاکستری هستند. که این بیشتر به این دلیل است که در فصل سرما و زمستان بیشتر باید از رنگ های گرم و گیرا استفاده کنید.

از سوی دیگر این ترکیب های رنگی در کنار کیف ها و کفش و بوت های زمستانی که آنها هم اغلبا از جنس های چرمی و با ترکیبات رنگی قهوه ای، مشکی، عسلی و گاها یشمی و سفید هستند به راحتی قابلیت هماهنگ شدن را دارند. تمام مانکن های این عکس ها از لباس مشکی استفاده کرده اند تا شما به راحتی بتوانید ترکیبات رنگی این شال ها را ببینید. اگر شما هم در منزل از این شال ها دارید و دیگر دوست ندارید برای شال سر استفاده کنید می توانید از آنها برای دور گردن استفاده کنید. فقط این نکته را به یاد داشته باشید، شال گردن هرگز بر روی شال سر زیبا نخواهد شد، شما باید از کلاه، مقنعه و یا روسری در زیر آنها استفاده کنید.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید