مجله گل گیس

شال گردن های جدید امسال

شال گردن های جدید امسال
loading...

اگر شما هم مثل من گرمایی هستید و هنوز استفاده از شال گردن های زمستانی و بافت را زود می دانید، این مدل های شال گردن های جدید امسال مناسب این فصل است. در بافت و طراحی این شال ها هرگز از بافتنی و یا تار و پود ضخیم استفاده نشده و بسیار نرم و در عین حال گرم می باشند. این مدل  شال گردن ها در اروپا فقط برای استفاده در دور گردن استفاده می شود، اما ما خانم های ایرانی به راحتی می توانیم از آن برای شال سر هم استفاده کنید.

همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید رنگ بندی این شال ها شامل ترکیبات و یا ته مایه هایی از رنگ های نارنجی، خردلی، گلبهی، زرد و خاکستری هستند. که این بیشتر به این دلیل است که در فصل سرما و زمستان بیشتر باید از رنگ های گرم و گیرا استفاده کنید.

از سوی دیگر این ترکیب های رنگی در کنار کیف ها و کفش و بوت های زمستانی که آنها هم اغلبا از جنس های چرمی و با ترکیبات رنگی قهوه ای، مشکی، عسلی و گاها یشمی و سفید هستند به راحتی قابلیت هماهنگ شدن را دارند. تمام مانکن های این عکس ها از لباس مشکی استفاده کرده اند تا شما به راحتی بتوانید ترکیبات رنگی این شال ها را ببینید. اگر شما هم در منزل از این شال ها دارید و دیگر دوست ندارید برای شال سر استفاده کنید می توانید از آنها برای دور گردن استفاده کنید. فقط این نکته را به یاد داشته باشید، شال گردن هرگز بر روی شال سر زیبا نخواهد شد، شما باید از کلاه، مقنعه و یا روسری در زیر آنها استفاده کنید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.