مجله گل گیس

آیا خط چشم ها هم عوارض دارن؟

آیا خط چشم ها هم عوارض دارن
loading...

سلام طراوت هستم و امروز می خوام یک مطلب در مورد خانوم هایی بنویسم که با عنوان آیا خط چشم ها هم عوارض دارن؟ شروع می شه. طبق معمول در متن سعی کردم تا جای ممکن از گفتن واژه های غیر خودمونی استفاده نکنم و برای شما عزیزان بهترین مطلب ها رو آماده کنم مجله گل گیس و همکار های من توی بخش تحریریه مجله آرزوی خوشبختی برای شما دوستان می کنند و از همین جا هم به دوستانی که مطالب بنده رو با اسم یا بدون اسم من توی جاهای مختلف نت و مجلات دیگه انتشار می دن و حرفی هم از من نمی برن تشکر که نمی تونم بکنم ولی خسته نباشن حالا چه فرقی می کنه که دوستان بدونن نویسنده مطلب کیه این مهمه که این مطالب به دست خانوم ها برسه و ازش استفاده کنن.

جریان این مواد شیمیایی در نقاط مختلف چشم هم باعث افزایش خطر ابتلا به عفونت‌های چشمی ‌می شه. از سوی دیگر، متاسفانه این روزها استفاده و عرضه لوازم آرایش قاچاق، ناسالم و بی‌کیفیت هم زیاد شده است و تماس چنین موادی با چشم افراد که یکی از حساس‌ترین قسمت‌های بدن است،‌ خطر ابتلا به عفونت‌های چشمی، تورم و التهاب پلک، حساسیت‌های شدید و دردناک چشمی و سطح پلک‌ها یا گل‌مژه‌ و عفونت را به دنبال داره. استفاده از انواع لوازم آرایش چشمی مانند خط چشم‌ های مایع یا مدادی و سرمه‌هایی که داخل چشم کشیده می‌شوند، مشکلاتی را برای خانم‌ها به وجود می‌آورد. این مواد شیمیایی قادرند با بافت داخلی پلک و اشک چشم تماس پیدا کنن و وقتی با اشک چشم مخلوط و به‌تدریج وارد سطح داخلی چشم شوند، با سفیدی و سیاهی چشم هم در ارتباط مستقیم قرار می‌گیرند و قرنیه و ملتحمه چشم را تحت‌تاثیر قرار می‌دهند.

آیا خط چشم ها هم عوارض دارن
آیا خط چشم ها هم عوارض دارن

خط چشم های‌ ماژیکی

بسیار نرم و لطیف است و پلک را اصلا آزار نمی‌دهد. بسیار درخشان است. در رنگ‌های متفاوتی عرضه شده است. ماندگاری زیادی داره. پاک کردن خط چشم های ماژیکی زیاد آسان نیست.

خط‌ چشم های ماژیک و مداد

این خط‌چشم که ظاهر خط‌ چشم‌های مداد –ماژیکی را داره، بیشتر از آنکه یک مداد چشم باشه، یک ماژیک است. برای کشیدن خط‌ چشم‌ های پهن مناسب است. از طرفی ماندگاری زیادی دارند و از طرفی پاک کردنشان سخت است.

خط‌ چشم های مداد و ماژیک

این مدل خط‌ چشم یکی از جدیدترین مدل‌هایی است که در دنیای وسایل آرایش عرضه شده است. در عین حال که مدادی است، کاملا ویژگی‌های یک خط‌ چشم ماژیکی و نوک نازک و باریک داره. زمان زیادی روی پلک می‌ماند. پاک کردن آن آسان است. برای کسانی که در کشیدن خط‌چشم تازه کار هستن، انتخاب مناسبی است.

خط‌ چشم‌های مدادی

اگر تازه‌کار هستید و در کشیدن خط‌ چشم حرفه‌ای نیستید، مدل‌های روغنی این خط چشم های مدادی برای شما مناسب است. زمان خرید به نوع روغنی یا خشک آنها دقت کنید. نوع روغنی برای کشیدن خط‌های ضخیم و نوع غیرروغنی برای کشیدن خط‌ چشم نازک مناسب است. نوع خشک این وسیله می‌تواند به پلک در صورت زیاد کشیدن و پاک کردن آسیب بزند. این خط‌ چشم‌های کلاسیک، سال‌هاست عرضه می‌شوند و رازماندگاری‌شان هم در راحتی استفاده و پاک شدن آسان است.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.