مجله گل گیس

راز یک ابرو استاندارد

راز یک ابرو استاندارد
loading...

آیا می دانید یک ابروی استاندارد چه ویژگی هایی دارد؟ قسمت های مختلف ابرو را می شناسید؟ آیا می دانید راز یک ابرو استاندارد چیست؟ برای پاسخ به این پرسش ها ما را در ایم مطلب همراهی کنید.

ابرو دارای ۴ نقطه و بخش می باشد که در تصویر زیر مشخص شده است.

  1. قسمت اول باید دقیقا در یک خط موازی از لبه خارجی بینی باشد. همانطور که در شکل مشاهده می کنید این خط موازی ترسیم شده است. توجه داشته باشید سایر بخش های ابرو با توجه به این خط تنظیم می شوند.
  2. قسمت دوم که قوس بالایی ابرو نیز نام دارد باید دقیقا بین قسمت اول و سوم قرار گیرد. به طوری که خط ترسیم شده از لبه بینی برای قسمت دوم، زاویه بین خط سوم و اول را به قسمت مساوی تقسیم کند.
  3. قسمت سوم دقیقا باید طوری تنظیم شود که با ترسیم خط از لبه بینی این نقطه در امتداد گوشه انتهایی چشم قرار گیرد.
  4. قسمت چهارم نیز باید با ترسیم خط افقی از قسمت اول به سمت خارج چشم دقیقا رو به روی آن قرار گیرد.
راز یک ابرو استاندارد
راز یک ابرو استاندارد

نکاتی در مورد برداشتن ابرو و راز یک ابرو استاندارد

برای برداشتن ابرو و داشتن یک ابرو استاندارد نیاز است چند نکته رعایت شود. ابتدا ابروها را برس بکشید تا موهای اضافه و یا خورده ها ریمل از ابرو پاک شود. این کار همچنین باعث می شود تا فرم ابرو طبیعی شود. سپس با استفاده از یک قیچی مخصوص ابرو، ابروهای بلندی که پس از برس کشیدن بیرون زده اند را قیچی کنید. با استفاده از یک مداد ابرو طرح دلخواه را روی ابرو پر رنگ کنید. توجه داشته باشید خطوط ترسیم شده از ابرو بیرون نزند. همچنین در این مرحله باید به بخش های مختلف ابرو که در بالا توضیح داده شد نیز توجه کرد و با کمک از آنها خطوط را کشید. در انتها نیز با یک موچین خوب و ظریف تمامی موهای بیرون زده از خطوط ترسیمی را بر دارید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.