مجله گل گیس

جدیدترین آرایش صورت و مدل لباس عربی

جدیدترین آرایش صورت و مدل لباس عربی

زنان ایرانی با داشتن چشم و ابرو های مشکی و جذاب یکی از زیبا ترین صورت های جهان را دارا هستند. از آنجا که سبک های آرایش عربی و خلیجی بسیار زیبا بر روی چهره های زنان ایرانی می نشیند و آنها را جذاب تر و لوند تر می کند، مطلب، جدیدترین آرایش صورت و مدل لباس عربی را برای خوانندگان خوش سلیقه و جذاب مجله گل گیس در نظر گرفتیم.

راز جذابیت جدیدترین آرایش صورت و مدل لباس عربی در چیست؟

جدیدترین آرایش صورت عربی که در آن دیگر از سایه های رنگ و وارنگ خبری نیست و به جای آن از سایه های ملایم و دلنشین استفاده می شود و در کنار خط چشم های دنباله دار و زخیم مشکی یابه اصطلاح گربه ای، که به چهره حالت داغ بودن هیجان می بخشد؛ البته این سبک آرایش را در برند های معروفی همچون دولچه گابانا Dolce & Gabbana یا به اصطلاح همگانی D&G، به شدت به چشم می خورد.

داشتن ابروهایی پهن در کنار مژه هایی مشکی و ریمل زده یکی دیگر از ویژگی های این آرایش صورت عربی می باشد.

موهایی بلند و ویو کشیده با رنگ موهای مشکی به چهره این مانکن ها صورتی جذاب و دخترانه و در عین حال گرم و گیرا بخشیده، البته نباید منکر اکسسوری های زیبا و شیک این مدل ها شویم. در نظر گرفتن رنگ آرایش با رنگ چهره و پوست از دیگر زیبایی های این مدل های عربی است.

نظرات

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.