مجله گل گیس

جدیدترین مدل کاپشن کوتاه زنانه ۲۰۱۶

loading...

سلام دوستای خوبم  امروز دیدم که توی خیابون مردم لباس های گرمشون رو پوشیدن اگه دقت کنیم می بینیم که امسال پیش بینی می شه که هوا همه رو غافل گیر کنه و باید با برنامه ریزی برای پوشش مون سعی کنیم که سرما نخوریم. من هم امروز جدیدترین مدل های کاپشن کوتاه زنانه رو براتون آماده کردم تا شما هم بتونید ببینید.

اینو بگم که هر سال نزدیک فصل پاییز که می شه هوای کشور های غربی اروپا از کشور ما زودتر رو به سردی می ره و ما هم باید به این موضوع دقت کنیم که مدل های به روز کاپشن کوتاه امسال هم با وضعیت جوی این روز ها خیلی زودتر از سال پیش وارد بازار اروپا شد. ومن که مشتاق بودم و بی صبری می کردم که ببینم امسال مدل های کاپشن های جدید چه شکلی هستن و چون خودم هم دنبال مدل جدید این کاپشن ها میگشتم تا یکی هم برای خودم بخرم. بد ندیدم که این گالری تصاویر رو برای شما دوستای گلم هم به اشتراک بزارم تا اگر شما هم مثل من قصد خریدن یه کاپشن کوتاه مد روز رو دارید، دست نگهدارید چون مدل های جدید هر روز توی بازار می یان ولی بدونید که این مدل ها رو فقط می تونید توی فصل پاییز بپوشید. البته اگه خیلی سرمایی نباشید چون توی زمستون ممکنه هوا اونقدر سرد بشه که مجبور باشید کاپشن های گرمتری رو تنتون کنید! من که نمی تونم خیلی صبر کنم و همین روزهاست که برم و یکی از این مدل کاپشن ها پاییزه کوتاه رو بخرم، باید قبل تموم شدن فصل این کار رو بکنم. امیدوارم شما هم اگه تصمیم دارید یکی از این مدل ها رو بخرید توی پیدا کردنش موفق باشید.

گالری از مدل کاپشن کوتاه امسال اروپا

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.