مجله گل گیس

جدیدترین مدل گردنبند های فانتزی

جدیدترین مدل گردنبند های فانتزی
loading...

امروزه نقش زیور آلات در مد و لباس بسیار با اهمییت تر از گذشته شده است. به گونه ای که طراحان زیور آلات نه تنها به ساختن این محصولات از جنس هایی مانند طلا و نقره علاقه نشان می دهند، بلکه به دلیل استقبال گسترده جوانان، کم کم طراحان مد و لباس در یک هماهنگی با طراحان جواهر آلات سعی می کنند، جدیدترین مدل گردنبند های فانتزی و اکسسوری های زینتی  که پیش تر از فلزات گرانبها و جواهرات ساخته می شد، امروزه از متریال های دیگری مانند فلزاتی مثل مس، برنج و استیل تولید کنند.

در هفته های مد پاریس، لندن و حتی نیویورک بسیاری از طراحان لباس سعی می کنندتا برای زیبا تر شدن هر چه بیشتر لباس طراحی شده خود،آنها را با اکسسوری های ست و گاها تک به نمایش بگذارند. گاهی این زیور آلات از جنس هایی مانند پارچه و چرم  نیز تهیه می شود که به نوبه خود طرفداران خاص خود را دارد.

گالری از جدیدترین مدل گردنبند های فانتزی

 

 

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.