مجله گل گیس

آرایش لب با تکنیکی متفاوت

آرایش لب با تکنیکی متفاوت
loading...

در این مطلب یک تکنیک متفاوت برای آرایش لب رو به شما آموزش می دیم، که اگر یک کم تکنیک های آرایش کردنتون رو عوض کنید، کلا یک چهره متفاوت خواهید داشت.

فوت کوزه گری در آرایش لب

اگر دوست دارید هنگام آرایش برجستگی لب ها بیشتر شده و برآمدگی آنها هم بیشتر دیده بشه بهتر است برای لبهای باریک حتما اول از یک مداد لبی که کمی پررنگ تر از رژ لب تون است استفاده کرده و خط لبی دور لب اما زیر خط اصلی و البته مماس با آن بکشید و با انگشت رنگ مداد را بر روی کل لب پخش کنین و بعد رژلب تان را بزنید این کمی لب شما را از حد معمول پهن تر نشان می ده.

در انتها این کار رو انجام بدید

اما کاری که برای برجسته دیده شدن لب ها در پایان انجام می دید اینه که با یک مداد سفید خطی کامل و تنها زیر لب و پایین خط لبتان بکشید . در مورد لب های پهن و درشت لازم نیست که خط لب خارج از خط اصلی لب کشیده بشه بلکه آن را در جای خود کشیده و رژ لب بزنید فقط برای برجسته شدن آن خط سفید را با مداد سفیدتان تنها در زیر لب و فقط وسط اون بکشید .

این نکته ها رو هم بدونید

تفاوت کشیدن خط سفید لب های پهن با لب های باریک در اینه که در مورد لب های باریک خط سفید کاملی در زیر لب پایین کشیده بشه، اما در مورد لب های پهن تنها این خط سفید در وسط لب کشیده می شه و دو طرف آن به رنگ همان خط لب بمونه.

رژ لب

آرایش لب با تکنیکی متفاوت
آرایش لب با تکنیکی متفاوت

روش برجسته کردن لب ها با آرایش ملایم

برای این کار ابتدا یک کرم پودر روشن تر از پوست و یا مداد محو کننده سفید یا کرم را انتخاب کرده و دور لب بالا و پایین را با استفاده از قلمو یا مداد مانند تصویر زیر خط بکشید.

سپس خط های ترسیم شده را با استفاده از انگشت به داخل لب کشیده و ماساژ دهید تا کاملا محو شوند دقت کنید خطوط وارد لب نشوند همچنین میزان محو شدن طوری باشد که خطوط ترسیم شده به روشنی مشخص نباشند و تنها سایه ای از آنها پیدا باشد. سپس با استفاده از یک رژ لب ملایم لب ها را آرایش کنید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.